RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #8081  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta:Vakaki tudja a kép milyen a felbontásba és bitrate-val mennek? Hang milyen?
Erre sajnos nem tudok válaszolni, de a T-Pontokban szokott lenni bemutatókészülék, esetleg ha van a közeledben egy, akkor nyugodtan bemehetsz és személyesen meggyőződhetsz róla.
ok.kösz.
 #8059  Szerző: joe
 
jeek írta:Vajon a T-Home Sat TV már hivatalos elosztója az IKO csatiknak??
Csak, mert kérdeztem PR-Telecomos illetőségű embert, és azt mondta, hogy a Poén! az összes analóg fejállomásra optikán megy majd, mert műholdról nem osztható el. Most akkor, hogy van ez? Mégis az optikát preferálja az IKO a T Sat helyett?
Igen! ugyanúgy mint a PR-Telekom is. A T-nek satos elosztásra van szerződése (6 csatornára) a PR-nek optikai hálózatos (10 csatornára). Gondolom, mivel saját optikán fog a jel eljutni, így nekik ez a kedvezőbb. Joe
 #8010  Szerző: tomee87
 
Vajon a T-Home Sat TV már hivatalos elosztója az IKO csatiknak??
Csak, mert kérdeztem PR-Telecomos illetőségű embert, és azt mondta, hogy a Poén! az összes analóg fejállomásra optikán megy majd, mert műholdról nem osztható el. Most akkor, hogy van ez? Mégis az optikát preferálja az IKO a T Sat helyett?
 #7993  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta:Vakaki tudja a kép milyen a felbontásba és bitrate-val mennek? Hang milyen?
Erre sajnos nem tudok válaszolni, de a T-Pontokban szokott lenni bemutatókészülék, esetleg ha van a közeledben egy, akkor nyugodtan bemehetsz és személyesen meggyőződhetsz róla.
 #7952  Szerző: Mauro
 
Vakaki tudja a kép milyen a felbontásba és bitrate-val mennek? Hang milyen?
 #7664  Szerző: joe
 
mg írta: sztereó RCA kimenet az Intek beltérin van-e? :)
Van, söt optikai és koax audió kimenet is az 5.1-hez. Joe
 #7642  Szerző: mg
 
mlaszlo írta:
mg írta:állj. T-Home Sat-on nincs Comedy Central?
De van, viszont emiatt VH1 csak napi 12 órában.
oké, Vh1 miatt persze kár, de CC-t is szoktam nézni időnként és hiányozna :)
sztereó RCA kimenet az Intek beltérin van-e? :)
 #7639  Szerző: mlaszlo
 
mg írta:állj. T-Home Sat-on nincs Comedy Central?
De van, viszont emiatt VH1 csak napi 12 órában.
 #7635  Szerző: mg
 
állj. T-Home Sat-on nincs Comedy Central?
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 37