RADIOSITE Fórum

  • MinDig TV

 #82390  Szerző: markfelt
 
Én sem értem. Bezzeg a Muzsika TV, Universal Channel, Dorcel TV nyilván rendkívül nézett.

Kabhegy, Pécs, Szentes? Ciki, hogy ezeken a területeken nem fogható a B Mux. Nem lehetett volna ideiglenesen pótolni kisebb teljesítményű városi adókkal?
 #82388  Szerző: molnarb
 
mlaszlo írta:Zenecsatorna valóban hiányzik, gondolom az is közrejátszhat, hogy a VIVA, MTV tudtommal nem éppen a legolcsóbb csatorna, a NatGeo Music pedig rövidesen megszűnik.
Story4 tényleg hiányzik, de az infók szerint nem sikerült velük megállapodni.
A felnőtt csatornák úgy vannak megoldva, hogy nappal egy tájékoztató szöveg van kint "műsorkezdés 23 órakor" felirattal, ami gyakorlatilag szinte nulla sávszélességet foglal, éjjel pedig egy leálló csatorna sávszélességét kapja meg, pl. Minimax-ét.
Az MTVt ne is említsük mint zenecsatorna.... de a Vivát tényleg nem értem... főleg úgy hogy a Nickelodeon, Comedy Central, Viva, MTV, VH1 mind a Viacomhoz tartozik... és tudtommal az MTV, VIVA, COMEDY csomagban van értékesítve... ezért rúgták össze a Digivel is a port... a zenecsatorna nekik már nem kellett a saját miatt és csak a Comedy-t nem adták oda. Mellesleg a Comedy Central a csomag legnézettebb csatornája, tehát különösen értékes a Viacom számára, így nem hiszem hogy olcsó volt... így ha már azt beengedték magába, egy Viva még elfért volna mellé. Nyilván a Comedy azért került bele, mert ott van a sajtóközleményben, hogy a legnézettebb csatornákat igyekeztek betenni a kínálatba... mondjuk a Story 4 is nézett, tehát nem ártott volna, illetve a fiatalok körében annyira a Viva sem szerepel rosszul.
 #82380  Szerző: mlaszlo
 
Telefonos ügyfélszolgálaton már említik, hogy szeptember 30-án 0:00-6:00 óra között a Vasvári adó körzetében teljes leállás lesz a DVB-T szolgáltatásnál.
Szintén szeptember 30-án 9:30-12:00 között pedig országos leállás lesz fejlesztési munkák miatt.
Gondolom az új csomag indulása és az átrendezések miatt lesz ez a két hosszabb leállás.

Az új családi csomagnál pedig a következőképpen alakulnak a havidíjak, 1 év hűséggel az első három hónapban 1990.-Ft, utána 2490.-Ft lesz, meglévő ügyfeleknek, akik a magasabb csomagra térnek át további kedvezményként az első hónap havidíja 0.-Ft lesz.
Előre fizető ún. feltöltőkártyás előfizetésnél 1 évre 26990.-Ft lesz a családi csomag.
 #82369  Szerző: mimi
 
Nyilván, de így egy műholdas DTH szolgáltatói boxokkal barátságosabbnak tűnik.
 #82367  Szerző: mlaszlo
 
mimi írta:Megtaláltam, úgy már havi 2700 lenne, az annyira nem buli.
Sajnos a digitális fizetős szolgáltatásoknál a plusz vételi hely plusz költségekkel jár, ez alól jelenleg egyedül a Digikábel a kivétel.
 #82366  Szerző: mimi
 
Megtaláltam, úgy már havi 2700 lenne, az annyira nem buli.
 #82362  Szerző: mlaszlo
 
mimi írta:Ha valahogy osztható lenne egy háztartáson belül háromfelé, természetesen kétezerért, elgondolkodnék rajta...
Az ingyenes csatornák szabadon oszthatóak, a fizetős csatornák esetében pedig lehet két társkártyát igényelni.
 #82361  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Minimax van, Animax meg nincs?
Igen, fizikailag egy csatornán osztoznak, gyakorlatilag azonban mégis két külön csatorna. T-Home analóg kábelen sincs a mai napig nincs Animax.
 #82359  Szerző: mimi
 
Ha valahogy osztható lenne egy háztartáson belül háromfelé, természetesen kétezerért, elgondolkodnék rajta...
 #82358  Szerző: djlacee
 
Minimax van, Animax meg nincs?
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33