RADIOSITE Fórum

  • DVB-T

 #703  Szerző: Sz.
 
Hasznosnak tartom, hogy az m1-ből, m2-ből és Duna TV-ből SD adás egyáltalán nem lesz a MinDig TV-n, ez segít majd a HD elterjedésének, illetve nem foglal annyi helyet, mintha parallel menne HD és SD (persze jóval többet foglal, mintha csak SD menne).
A készülékek közül meg nem is fognak nem HD-sat értékesíteni, gondolom. Szóval eleinte nem lesz olcsó mulatság, most olyan 40-50 ezer lehet egy HD MPEG4-es DVB-T vevő.

Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy a helyi stúdiók adásait hogy fogják HD-ban véghezvinni. Vagy 2012-től már nem fog az M1-en menni reg. adás, hanem az M3 lesz az régiónként? Fene tudja...
 #219  Szerző: tomee87
 
LuciFerko írta:És ez az USB cucc veszi az MPEG4-et is?
Nyílván, van belőle MPEG2-es és MPEG4-es is és olyan is van amiben DVB-T és Analóg tuner is van, az is olyan 15000 körül már van.
 #214  Szerző: LuciFerko
 
És ez az USB cucc veszi az MPEG4-et is?
 #138  Szerző: mlaszlo
 
Nekem végülis szórakozásra kell, de olyankor jönne jól, ha pl. vihar van és elmennek a műholdas adások, olyankor legalább lenne néhány csatorna, amit azért lehetne nézni a tv-n. Meg gondolom ezen elég jó minőségűek is lesznek a csatornák.
A HD csatornákhoz úgy tudom, hogy erős gép kell, az pedig sajnos nekem sincs :(
De majd lehet hogy utánanézek egy ilyen USB DVB-t tunernek.
 #133  Szerző: centerweb
 
Szerintem nem nagy.
 #131  Szerző: Zoshi
 
És ennek mekkora a gépigénye? Mer gondolom van neki, nekem meg nincs egy erőművem. :D
 #130  Szerző: tomee87
 
Szerintem ha csak úgy mond szórakozásra kell és nem azon akartok TV-zni, akkor jobban megéri egy számítógéphez vagy laptophoz csatlakoztatható USB-s MPEG4-es DVB-T Tuner, 10000Ft-tól már lehet kapni sztem.
 #128  Szerző: Zoshi
 
Én is gondolkodok hogy majd beruházok egybe, 8-) meg egy antennába is, mer az amióta ideköltözünk kábeltv miatt nincs. :D
  • 1
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203