RADIOSITE Fórum

  • DVB-T

 #157982  Szerző: LuciFerko
 
Amúgy hallottam olyan pletykát, hogy M6 néven vissza fognak térni a regionális stúdiók. Pécs, Sopron, Szeged, Miskolc stb. Mondjuk ez nem lenne hülyeség.
 #157980  Szerző: noartist
 
LuciFerko írta:Nicsak, a VHF3 is végre hasznosítva lesz?

Más: Az M6 csatornáról van infója valakinek? Tényleg csak BP környékén lesz? Ha igen hol, mekkora körzetben?
Legfőképp: mi a francnak, nincs már elég?
 #157979  Szerző: LuciFerko
 
Nicsak, a VHF3 is végre hasznosítva lesz?

Más: Az M6 csatornáról van infója valakinek? Tényleg csak BP környékén lesz? Ha igen hol, mekkora körzetben?
 #157977  Szerző: Sszilu
 
Sziasztok!

Pozsonyból erős jel van a D6-os csatornán, T2-rendszerben, de a H.264-es vevő nem tárol le semmit. :-(
Íme, a vétel fotója:
Kép

Az előzmény a Magyar TV-DX Klub fórumáról:
patriot írta:UltraHD csatorna lesz szabad Bratislava - 6 csatorna vertikal -5 kW (kamzík). RIO 16
Kel hozsá T2 HEVC (H265) készulék.
Üdv.: Szilárd
 #157314  Szerző: Gr3g0ry
 
djlacee írta:
LuciFerko írta:Akkor az ORF1-2 sem marad FTA?
Azt mint írtam, jövőre kódolják. Ausztriában élők ingyen nézhetik a DVB-T2-t is megfelelő készülékkel (osztrák lakcímhez kötött)
Ez nem kevés adminisztrációs teherrel fog járni.
 #157312  Szerző: LuciFerko
 
A 463...467 MHz után 802....819 MHz-en is megjelent egy bazi erős jel, kb most van EGY DARAB olyan hely, ahol nem veri szét az antennát/boxot a tetőn a térerő. Elég pöccinteni az antennán is le is ül minden.

Ki készít sávszűrőt 470...794 mhz közé?
 #154990  Szerző: djlacee
 
LuciFerko írta:Akkor az ORF1-2 sem marad FTA?
Azt mint írtam, jövőre kódolják. Ausztriában élők ingyen nézhetik a DVB-T2-t is megfelelő készülékkel (osztrák lakcímhez kötött)
 #154980  Szerző: LuciFerko
 
Akkor az ORF1-2 sem marad FTA?
 #154977  Szerző: Sszilu
 
Jaja, rendszeres néző vagyok... TV-DX lassan már teljesen kampeca. :-(
 #154972  Szerző: djlacee
 
Sszilu írta:Ez nem jó hír a dx-ereknek.
A határon túli nézőknek meg aztán főleg nem...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 203