RADIOSITE Fórum

  • DVB-S

 #116039  Szerző: csadam
 
Másnál is le van halva ez?
Hot Bird 13.0 E
12,015 GHz/H
SR: 27500
Itt van az IRIB 1 és IRIB 2 is.
 #112905  Szerző: csadam
 
Nightman írta:Szia! Voltak itt szeles napok,sztem nálad a hiba,nálam is a Hotbird jön és semmi gond..
Igen, nálam volt, néhány mm-t elmozdult az antennát tartó cső, és ez okozta az adáskiesést.
 #112902  Szerző: Nightman
 
Szia! Voltak itt szeles napok,sztem nálad a hiba,nálam is a Hotbird jön és semmi gond..
 #112803  Szerző: csadam
 
Nem hiszem. Akkor minden adás sz_rul jönne, most csak az az egy tp. nem jön, a többi jó. Ezelőtt ez a tp. ugyanolyan értékeket mutatott, mint a többi. És van nem egy olyan csatorna, ami ugyanúgy jön, mint eddig.
 #112800  Szerző: markfelt
 
csadam írta:Mi lehet az oka annak, hogy az Astra és Hot Bird műholdakon 3-10%-os minőségvisszaesés, ill. ingadozás van? Az Astra 19.2 holdon a 11509/V csatornáin nincs jel.
Elmozdult az antenna? :)
 #112798  Szerző: csadam
 
Mi lehet az oka annak, hogy az Astra és Hot Bird műholdakon 3-10%-os minőségvisszaesés, ill. ingadozás van? Az Astra 19.2 holdon a 11509/V csatornáin nincs jel.
 #98855  Szerző: csadam
 
Csak nálam nem megy az Astrán a Jam FM (12460 H/27500), a Cubavision (11506 V/22000) és a Record Europa? A jelszint és a minőség nem változott...
 #97318  Szerző: Volvos
 
Látja a TP-ket de kimaradnak egyes csatornák amiknek ott kellene lenni. Azért köszönöm. Akkor marad az egyessével való frekibeütögetés. Fél nap...
 #97316  Szerző: djlacee
 
Nekem is DVB-S -es Dreamboxom van, és ő se hajlandó mindig mindent megtalálni ebből a szabványból se, pl Hot Birden szokott egy csomót kifelejteni
 #97312  Szerző: szemilan
 
Volvos írta:Sziasztok! Egy kis segítség kellene! Van 1 Digis Hyundai HSS-1165NA tipusú beltérim. Olyan baj van vele hogy egyik műholdról sem fogja meg az összes adót amit adnak. Pl az ASTRA-ról automata kereséssel megakad a 323. csatornánál. Ha egyenként beleverem a frekiket akkor fentebb is megy de akkor sem fog mindent. Most az EUTELSAT 9A-n van. Egyenként beütöttem az összes frekit ami a csatorna kiosztásban van és csak 88 Rádiót és 192 Tévét fog. Mi lehet ennek az oka?

Ránézésre kb annyinak is kell lennie szerintem. Ez a típus nagyon gagyi, csak DVB-S szabványt támogat, a műholdon sok a DVB-S2 ezeket a csatornákat alapból nem is fogja látni emiatt.

21 TP-t kell, hogy lásson, a többi 19-cel nem tud mit kezdeni.

http://hu.kingofsat.net/freqs.php?&pos= ... o&aff=list

A kék színűeket tudja fogni. Sokszor kell rákeresni a csatornákra, nagyon zavarérzékeny és szerintem szar a vevője. Persze nincs igazán összehasonlítási alapom sajnos.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12