RADIOSITE Fórum

  • Csillagpont Rádió - Miskolc - 103.0 MHz

 #179142  Szerző: nyikolaj
 
Európától is átvesznek műsorokat :)
De legalább van valami a 103- mhz-es éterben Miskolcon.
 #174756  Szerző: mihalylovics
 
nyikolaj írta: 2018.03.11. 14:39 - Sokkal több a politikai, számomra unalmas Info rádiós talk műsor, mint a helyi készítésű.
Még mindig szerencse, hogy az Infótól vesznek át, nem a Karc FM-től/Katolikustól/Máriától/Európától/STB...
 #174751  Szerző: nyikolaj
 
Tehát...
Ami pozitívum számomra a Cs.p rádió 103 mhz kapcsán az,hogy legalább nem csak sistergés hallható közel 8 év után...
-kicsit retro érzésem van,hisz ezen a frekin újra bemondja Kecskés Ákos,hogy itt a 103 mhz-en, és Joó Csabit is hallottam, igaz ő az MTI csapatát erősíti.
- A DVTK magazin kifejezetten tetszik! Na és ugye egy szintén régi/új hang Martini Emil tolmácsolásában.
- Egyébként nagyon érdekes riportok vannak az egészségről,amit szívesen hallgat az ember!
Ezek voltak a pozitívumok!

Ami negatív számomra az az,,hogy...
- Lehetne fiatalos feelingje...mintha Kossuth rádió 2-t hallgatnám.
- Sokkal több a politikai, számomra unalmas Info rádiós talk műsor, mint a helyi készítésű.
- Tegnap este pl: 42 percig levegővétel nélkül csak egy politikai beszélgetést hallottam. Szerintem ez sok!
- Ha a beszélgetések közben menne valamilyen bed, sokkal jobb lenne.

Re:

 #174738  Szerző: LuciFerko
 
Consequence írta: 2018.03.08. 16:50 Kár,hogy ez is propaganda rádió lett.
Hittem benne,hogy nem az lesz.De tévedtem.
Ezt kifejtenéd?

 #174714  Szerző: Consequence
 
Kár,hogy ez is propaganda rádió lett.
Hittem benne,hogy nem az lesz.De tévedtem.
 #174705  Szerző: nyikolaj
 
Éjjel,hajnalba hallgattam Megyaszón a munkahelyemen..egész jó,változatos számok mennek.Nappal több a talk, de ezen nem lepődök meg.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8