RADIOSITE Fórum

  • Rádió M - Miskolc, Kazincbarcika, Ózd, Tiszaújváros

 #180318  Szerző: nyikolaj
 
1. Lehet,hogy most a haza ellen beszélek, de a Best fm mint mint rádió..nekem jobban tetszik. Jobban felépített,a szignálparkjai is stb..anno amikor elindult az M,a kedvenc rádióm volt. Lehet,hogy azért mert friss hús volt a miskolci piacon.De jó pár éve már nagyon monoton.
2.Tegyük fel,hogy terjeszkedik,és vidéki rádiókat kebelez be a Best fm..És? Attól még a helyi rádió megmarad XY városban u.azokkal a műsorvezetőkkel, helyi tartalmakkal stb. Csak a tulajdonos lesz más,, és a név.
 #180297  Szerző: Kovi02
 
Glenn írta: 2018.12.12. 16:56
tisztelettudo írta: 2018.12.11. 23:27 Szerintem megtartják az adó alapértékeit, például a nevét, és beépítik majd az új rádióba. Ez lesz a Best FM...
Naja. Felejtsétek el, ennyi volt. Ez is vajnaefem lesz, és kész.
Az ország jó részén már csak Vajna/KESMA rádiók vannak a helyi kereskedelmi frekiken:
Pécs,Miskolc,Debrecen,Eger,Salgótarján,Sopron,Székesfehérvár,Szombathely,Zalaegerszeg,Nagykanizsa,Kecskemét,Siófok,és ezek még csak a nagyobb városok. :(
Ha most megcsinálják az R1 után a Best FM-et is országosra,kb. nem maradnak helyi rádiók. :(
 #180295  Szerző: Glenn
 
tisztelettudo írta: 2018.12.11. 23:27 Szerintem megtartják az adó alapértékeit, például a nevét, és beépítik majd az új rádióba. Ez lesz a Best FM...
Naja. Felejtsétek el, ennyi volt. Ez is vajnaefem lesz, és kész.
 #179024  Szerző: moby67
 
nyikolaj írta:Jaa.. és nagyon örülnék ha Miskolctól keletebbre Szerencs,környékén is lenne egy freki. Az M-et lehetetlen behangolni abban a térségben. A tokaji adó pl nagyon megfelelne.
Esély sincs rá! Jelenleg.
Pedig szeretnék a hallgatók. Például Ózdon szinte csak ők foghatók a Kossuth-Dankó páros és a szlovákok mellett.
Minden keleti frekvencián egyháziak mennek, (Tokaj,Encs: Szent István, Telkibánya: Mária, Sátoraljaújhely: Európa, hála Mtanács). Csak Szegeden érte el a télapó hogy az egyház (Európa rádió) lemondjon az R1 javára a frekvenciájáról.
(Pont hallgattam aznap amikor ott is éterbe kerültek (R1) némelyik hallgató sírva telefonált be örömében.)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23