RADIOSITE Fórum

  • Rádió M - Miskolc, Kazincbarcika, Ózd, Tiszaújváros

 #83740  Szerző: MTI
 
Miskolcon ebben az új rádió régi emberekkel dologban benne van az is, hogy nem nagyon volt olyan, vagy csak nagyon kevés ideig, hogy párhuzamosan ment volna két helyi. Az egyik megszűnt és kis idő elteltével indult a másik, természetesen ugyanazokkal az emberekkel. /Pl. Gaga-Expressz./ Ezért kellene, hogy a Mikom nyerjen, mert végre egyszerre két helyi is lehetne. Persze ez az egy is jó ha van, mert már most több, mint a semmi. :)
 #83739  Szerző: orrhang
 
Jajj, ne legyen már minden szar! Eddig egy unalmas xar Gaga volt, most van(lesz) két új is, lehet választani. Annyi "régi" arc meg biztos nincs, hogy két rádiót is megtöltsön, muszáj, hogy legyenek új emberek, a hallgatók meg majd eldöntik mit választanak.
nem?
 #83737  Szerző: WFM
 
Végül is szabad a választás, lehet mp3 at is hallgatni. :hehe:
 #83736  Szerző: nyikolaj
 
A 96,3-ra meg megy Lőrincz,Szőke,esetleg Nagy Erika :) ^^
Egyébként Joó Csabi mint régi- új miskolci rádiós,színt hozna szerintem!
És újra visszatér a régi korszak amikor 2 helyi volt Miskolcon :) Mondjuk a Mikom-os cég a mgszokott kisavasi stúdió épületbe mehetne :)
De amióta van Rádió M állandóan hallgatom!!!Klassz kis rádió(lesz)ez!!!A műsorvezetőkkel meg semmi bajom!!!
 #83735  Szerző: orrhang
 
Szerintem inkább arról lehet szó, hogy ők voltak benne a "szakmában" és aki valamit akar csinálni, az emiatt őket találja meg először. nemde?
 #83734  Szerző: Szd96
 
Majd a MIKOM mutat újat a 96.3-on, ha akar, vagy jön a rádióegy, akkor meg az lesz a szar :)
szerk: gyaaa egyből kicsillagozta :D :D
 #83731  Szerző: WFM
 
admin írta:
LuciFerko írta:
schulevy írta:Ahogy belehallgattam,hat mit ne mondjak ez nem egy 95.8 Capital fm,vagy egy BBC Radio 1 .Miskolc megint kapott egy Radio Gagahoz hasonlo otlettelen radiot,amin foallasban csak elaludni lehet.
Csokolom,azert a radio keszitoinek fejeben egy agyrak ehen halna.
Igazi magyar mentalitás, el se indul rendesen és már fikázzák. :gülü2:
Savanyú a szőlő az illetőnek nyilván.
Egyébként itt a Radiosite-on a miskolci rádiókkal kapcsolatos vélemények elég viccesek. Amikor nincs, akkor mindenki sír, hogy nincs, amikor meg van, akkor meg mind sz'r. :lol:

Pedig a - város nagy részén azért hallgatható - kisközöket is beleértve szerintem elég nagy ott a választék.
Távolról nehéz ezt megítélni, nem a rádióval van a gond az csak egy vas. Vérfrissítés kellene Miskolcra, új rádió új hangokkal. Csak Vályiékat úgy tűnik nem lehet kigolyózni, mindenhol ott vannak ugyanazzal az elnyúzott műsorstruktúrával. :unott:
 #83696  Szerző: Szd96
 
Itt van még egyszer a stream, már jobban belőttem a hangzást.
http://86.101.132.92:25673/radiom.m3u
 #83645  Szerző: Szd96
 
Így van! Végülis a Szinván kívül egyik kisköz se hallgatható nagyon a Széchenyi utcán, ami ugye azért eléggé a belváros.
Ettől elvonatkoztatva én örülök, hogy végre van valami igazán helyi.
 #83640  Szerző: markfelt
 
LuciFerko írta:
schulevy írta:Ahogy belehallgattam,hat mit ne mondjak ez nem egy 95.8 Capital fm,vagy egy BBC Radio 1 .Miskolc megint kapott egy Radio Gagahoz hasonlo otlettelen radiot,amin foallasban csak elaludni lehet.
Csokolom,azert a radio keszitoinek fejeben egy agyrak ehen halna.
Igazi magyar mentalitás, el se indul rendesen és már fikázzák. :gülü2:
Savanyú a szőlő az illetőnek nyilván.
Egyébként itt a Radiosite-on a miskolci rádiókkal kapcsolatos vélemények elég viccesek. Amikor nincs, akkor mindenki sír, hogy nincs, amikor meg van, akkor meg mind sz'r. :lol:

Pedig a - város nagy részén azért hallgatható - kisközöket is beleértve szerintem elég nagy ott a választék.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23