RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Eger - 100.7 MHz

 #133040  Szerző: hd
 
A honlap nem működik, a facebook oldal elérhetetlen, Sky FM szignálok helyett FM 100.7 Eger azonosítók mennek a már megszokott station voice-okkal, és a stream title is cserélődött "100.7 MHz Eger"-re. A zenei szerkesztés változatlan. Mi történt? Gondolom nem rebrand...
 #129773  Szerző: oldman
 
molnarb írta:Helló-Melló a Rádió Pluszban volt... a 88-ban Lécci van.
Köszi. Igen. Akkor onnan volt ösmerős.
 #129772  Szerző: molnarb
 
Helló-Melló a Rádió Pluszban volt... a 88-ban Lécci van.
 #129771  Szerző: mihalylovics
 
oldman írta:A Hello-meló a Rádió 88-n van, vagy volt! De tuti, hogy ilyen már volt.

2014-ben elindul egy helyi rádió, amit tudjuk, hogy merre, meddig fogható. Indulás óta semmi ötlet csak, hogy milyen a vétel. Egy játékkal mondjuk egy okos telefonért többre mentek volna.

Zeneileg eggyel jobb tán, mint a rádió Eger de elég nagy az átfedés.

Tényleg nincs ötlet a szakmában? Vagy a Médiatanács hallgatja csak a rádiókat? Vagy tényleg erre van hallgatói igény, mert ha igen, akkor lassan egy Muzsika Rádió is befigyelhetne.
Ezt én már nem kezelem önálló, új rádiónak, ez nálam egy meglévő rádió egri helyi mutációja, zeneileg is ahhoz hasonló. Mint, az előbb valaki írta, vannak ötletek, csak a tulajdonosok állandóan beleszólnak mindenbe.
 #129767  Szerző: oldman
 
A Hello-meló a Rádió 88-n van, vagy volt! De tuti, hogy ilyen már volt.

2014-ben elindul egy helyi rádió, amit tudjuk, hogy merre, meddig fogható. Indulás óta semmi ötlet csak, hogy milyen a vétel. Egy játékkal mondjuk egy okos telefonért többre mentek volna.

Zeneileg eggyel jobb tán, mint a rádió Eger de elég nagy az átfedés.

Tényleg nincs ötlet a szakmában? Vagy a Médiatanács hallgatja csak a rádiókat? Vagy tényleg erre van hallgatói igény, mert ha igen, akkor lassan egy Muzsika Rádió is befigyelhetne.
 #129766  Szerző: mihalylovics
 
Milán írta:Ahogy hallom éterből veszik az adást, mert "kicsit" szar a vétel :D
Igen, ez jellemző erre az egész "csoportra", ráadásul úgy, hogy recseg... Vajon hol relézhetik, hogy mindkét helyen be-be recseg?
 #129760  Szerző: Milán
 
Ahogy hallom éterből veszik az adást, mert "kicsit" szar a vétel :D
 #129755  Szerző: kukac
 
@noartist: "értem a problémád,kukac,de ha kicsit jobban
belegondolunk,a ClassFM,és a MusicFM sem
sokkal kreatívabb." - azt en ertem hogy mitol rossz, azt nem ertem hogy ez valakinek mitol jo...
 #129752  Szerző: noartist
 
kukac írta:@snake: "Nem a név a szar, hanem a produktum,
ehhez a névhez."
- valoban? Aztan aruld mar el hogy szerinted mitol olyan jo ez a nev, ha mar ennyire veded?
értem a problémád,kukac,de ha kicsit jobban belegondolunk,a ClassFM,és a MusicFM sem sokkal kreatívabb.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 19