RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Eger - 100.7 MHz

 #133488  Szerző: Kovi02
 
1 hétig voltam Egerben,és nekem csak ez szólt.
Olyan 88-Ozone koppintásnak tűnik ez a rádió
 #133481  Szerző: lambda
 
Nézzék el nekem a rádiót kedvelők, de valahogy nem tudok ezzel az adóval kibélülni! :S
A zenei szerkesztés csapnivaló ... Hogyan is fogalmazzak olyan "kislányos", időnként "középkorú hölgyes", de valahogy a fiataság mintha teljesen ki lenne rekesztve a hallgatói célcsoportból!
A reggeli idősáv nem lenne rossz, ha lenne még egy (jó) műsorvezető Szabó Gábor mellé!
Valamelyik hétvégén (a napra nem emlékszem sajna) a műsorvezető (nézze el, hogy nem tudom nevét felidézni, talán "vmilyen" Ádám) bántóan fülsértő műsorvezetésének lehettem hallgatója! Mintha másnapos lett volna, vagy talán szimplán nagyon fáradt volt, de szerintem nem őt kellett volna berakni ...
Egy jó dolgot tudok említeni, ez pedig a hétvégi Szávoly Ricsi - Dudi féle reggeli műsor (pár hete hallgattam 2 hétvégén is) ez kifejezetten tetszik!
 #133479  Szerző: Kovi02
 
Nekem Recsken taposta el nagyon durván,a Kékesen már nem is jött,de Recsk után még 10-15km-ig jó volt a vétel...
Fene vigye el a Dankó Rádiót!!!!
Egyébként Egerben se szól olyan jól,volt,hogy leparkolunk a kocsival,és a 100.7 nem jön,csak a Dankó sistereg bele a frekibe..
Hol lehet az adó?
Ja,láttam a stúdiót kívülről,és még mindig SkyFM van kiírva óriási betűkkel
 #133295  Szerző: zenefalo
 
mihalylovics írta:
joe írta:Ez tényleg 1kW? - nagyon gyenge...itt Békésen a 101,3 jóval erősebb..."fm 100 pont 7" Joe
Biztosan másfelé van irányítva.
Esélyem sincs vételezni itt helyben,a 100,8 Dankó eltapossa Pestről :hit:
 #133283  Szerző: joe
 
Ez tényleg 1kW? - nagyon gyenge...itt Békésen a 101,3 jóval erősebb..."fm 100 pont 7" Joe
 #133264  Szerző: Kovi02
 
Hol van az adó??
Egerben néhol be-berecseg,dél fele Gyöngyösig elszól,észak fele Szarvaskőig,Miskolc fele már nem hallgatható.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19