RADIOSITE Fórum

• Best FM - Eger - 100.7 MHz

#182867  Szerző: adam1400

A médiatanács engedélyezte hogy a jövőben 100,7 Best FM néven szóljon tovább
 #180111  Szerző: Marcii

Az FM7-et mostanában a ág is húzza...Először a frekvenciák,most meg ez tragkius esemény..Kitartást az ott dolgozóknak :( :(
 #179499  Szerző: moby67

Átadták az R1-nek a két frekvenciát (a 3-ason autóban hallgatva egész jó helyi műsor ment), már várom hogy a Rádió M mikor válik meg önként a Kazincbarcikai és Ózdi sugárzásától.
 #179497  Szerző: andit

Hi, jó lenne a topikot FM7 Eger névre atnevezni, mert Gyongyos/Hatvan már nem játszik, de Egerben duborog!!! :D /Andris@rockfm958, jó volt ez nagyon!!!!!
 #179392  Szerző: zenefalo

Éjfélt meg sem várták, már dübörög a Deejay-factory! Kb. 5-6 másodperc csúszás van a 96.4-hez képest. RDS a 87.9-en RADIO1__. A gyöngyösi és hatvani freki között nincs csúszás.
 #179365  Szerző: andit

tisztelettudo írta: 2018.09.29. 15:27 Úgyse marad már sokáig egyik se. Sztem max fél év.
Mesélj,mit hallottál??!! :D
Ez egy átgondolt döntés volt, hogy mi jön ezután nem tudom, de azt tudom, hogy nehéz volt ezt elengedni, mindenki számára, főleg, h ezer szállal való kötődés áll(t) fent a rádióhoz,- ex DioRadio-, ami az első helyi kereskedelmi rádiók között indult 1996ban... Azt gondolom, h az FM7Eger továbbra is meghatározó erő lesz. Ebben biztos vagyok. Sokat dolgoztunk együtt és ezen a helyen is köszönöm!!! Ez egy nagyon jó utazás volt, nagyon köszönöm, mindenki tudja, akinek szól./Andris@RockFM958
 #179358  Szerző: Richmonde

Marcii írta:Amúgy ha már így alakult,akkor ezt a maradék frekvenciát miért nem csapják hozzá a Rádió M-hez?
Tippelj! Várom!
 #179357  Szerző: andit

Marcii írta: 2018.09.28. 21:17 Amúgy ha már így alakult,akkor ezt a maradék frekvenciát miért nem csapják hozzá a Rádió M-hez?
Helló, ekkora butaságot hogyan lehet kérdezni..., már elnézést..., miért kellene hozzacsapni barkihez, főleg h Eger nem annyira ér el Miskolcig..., úgy meg nehez ... 😃, üdv Andris@(X)FM7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17