RADIOSITE Fórum

  • Megafon - Balassagyarmat - 95.7 MHz, Vác - 91.9 MHz

 #158023  Szerző: mihalylovics
 
Permi írta:
LuciFerko írta:
DRoland írta:Örülök, hogy majd valamikor újra hallhatom, amit az ideiglenes idők alatt csináltak egész jó volt, viszont így a Rock95.8-nak igencsak megrövidíti a vételét Észak felé, szerintem már Érsekvadkerttől "verekedni" fognak.
Sajnos már Váctól.
A gödörből nem szól az el olyan messzire, pláne nem Vác felé... :D
Valóban nem, nekem annó Bánkon is jött az Infó, a Gazdaságit simán kinyomta (kocsiban).
 #158006  Szerző: Permi
 
LuciFerko írta:
DRoland írta:Örülök, hogy majd valamikor újra hallhatom, amit az ideiglenes idők alatt csináltak egész jó volt, viszont így a Rock95.8-nak igencsak megrövidíti a vételét Észak felé, szerintem már Érsekvadkerttől "verekedni" fognak.
Sajnos már Váctól.
A gödörből nem szól az el olyan messzire, pláne nem Vác felé... :D
 #157999  Szerző: LuciFerko
 
DRoland írta:Örülök, hogy majd valamikor újra hallhatom, amit az ideiglenes idők alatt csináltak egész jó volt, viszont így a Rock95.8-nak igencsak megrövidíti a vételét Észak felé, szerintem már Érsekvadkerttől "verekedni" fognak.
Sajnos már Váctól.
 #157998  Szerző: DRoland
 
Örülök, hogy majd valamikor újra hallhatom, amit az ideiglenes idők alatt csináltak egész jó volt, viszont így a Rock95.8-nak igencsak megrövidíti a vételét Észak felé, szerintem már Érsekvadkerttől "verekedni" fognak.
 #130113  Szerző: DRoland
 
adminisztrator írta:szerintem megérdemel egy külön topicot lassan.
most éppen csesztvei jogosultságon megy: http://mediatanacs.hu/cikk/162739/A_Med ... mu_dontese
Olyat lehetne csinálni, hogy az ideiglenes rádiókból áthozni a Megafonhoz tartozó hozzászólásokat?

Az utolsó pár napban azt akarták telefonáljon legalább 300 ember az üzenetrögzítőre s csak ennyit mondjon: "Megafon, május 20!"
Megafon Facebook oldal írta:Kedves Megafonisták!

A Megafon2 befejezte adását. Köszönjük a telefonálóknak, a hallgatóknak, partnereinknek a kitartó támogatást! Nem veszett el semmi sem azzal, hogy május 20-tól sem tér vissza a Megafon, mert mi azon dolgozunk, hogy immár az időponttól függetlenül hosszú ideig működő rádiót indíthassunk.

A Megafon csapata
Ehhez viszont az kellene, hogy legyen kiírva pályázat, de ugyan már... tudjuk milyen a Médiatanács az elmúlt években, csak baráti rádiók és/vagy senkit sem érdeklők szólhatnak...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8