RADIOSITE Fórum

  • Sunshine FM - Nyíregyháza - 99.4 MHz

 #36721  Szerző: donder
 
Z11 írta:A Sunshine nagyon jóban lehet a debreceni FM95-tel xD 80%-ban tök ugyanaz a két rádió. Kérdés, hogy melyik a sikeresebb. :P
Ez szerintem úgy mérhető le, hogy az adott rádiónak mennyi a hallgatottsága, és hogy hány frekit üzemeltet! Az FM95 sok pénzt nyert azzal hogy eladta Kb 4 frekvenciáját! (De így kevesebb a hallgatottság...) :)
 #36564  Szerző: orrhang
 
Mért gondolod? Azért mert mindkét helyen komoly szakmai munka folyik, van "gazdája " mindennek, és olyan, mint amilyennek egy kereskedelmi rádiónak kell lennie ?? Néhány műsorvezető dolgozik itt is, ott is, de szerintem alapvetően nagyon különböző a két rádió.
 #36549  Szerző: Z11
 
A Sunshine nagyon jóban lehet a debreceni FM95-tel xD 80%-ban tök ugyanaz a két rádió. Kérdés, hogy melyik a sikeresebb. :P
 #21359  Szerző: srb56
 
LAZLOW írta:
Luigi írta:Ma Nyíregyházán jártam, az autóban a Sunshine szólt, amikor egy ismerős hang ütötte meg a fülemet: Hírek Mikos Ákos tolmácsolásában. Valamit nagyon tudhat a srác, mert néhány hónap alatt a Campustól a miskolci Expressen át letudta a Gold FM-eket is és most a Sunshineban nyomja!
Ebben a tempóban haladva néhány hónap múlva kitúrja a Bochkorékat :lol:
Én is csodálkoztam. Összejött az élet :hehe:
Cső!
Érdekes jelenség a Mikos Ákos (egy kicsit ismerem a nyíregyházi médiaviszonyokat és szereplőket). A miskolci Expressben elvileg gyakornoki státuszban volt, szóval csinálta egy darabig, aztán otthagyta. Utána Gosk FM - na, itt már híreket is olvasott, de nem olyan sokáig. Sunshine - a múltkor elcsíptem egy beszélgetést, amiben pont róla volt szó. Állítólag (azt sajna nem hallottam élőben), hírek végén zenét konfolt fel, illetve nehéz volt neki feldolgozni, hogy "csak" hírolvasó, s szeretett volna minél többet beszélni. Ezek mellett folyamatosan van a Campusban is, mint műsorvezető.
 #19441  Szerző: LAZLOW
 
Luigi írta:Ma Nyíregyházán jártam, az autóban a Sunshine szólt, amikor egy ismerős hang ütötte meg a fülemet: Hírek Mikos Ákos tolmácsolásában. Valamit nagyon tudhat a srác, mert néhány hónap alatt a Campustól a miskolci Expressen át letudta a Gold FM-eket is és most a Sunshineban nyomja!
Ebben a tempóban haladva néhány hónap múlva kitúrja a Bochkorékat :lol:
Én is csodálkoztam. Összejött az élet :hehe:
 #16629  Szerző: Luigi
 
Ma Nyíregyházán jártam, az autóban a Sunshine szólt, amikor egy ismerős hang ütötte meg a fülemet: Hírek Mikos Ákos tolmácsolásában. Valamit nagyon tudhat a srác, mert néhány hónap alatt a Campustól a miskolci Expressen át letudta a Gold FM-eket is és most a Sunshineban nyomja!
Ebben a tempóban haladva néhány hónap múlva kitúrja a Bochkorékat :lol:
 #13991  Szerző: LAZLOW
 
centerweb írta:A Sunshine hírek loopja ugyan az, mint a Sky Newsé :-D
Eléggé szomorú, de tényleg igaz.
Ennyit a szerzői jogok védelméről Magyarországon :shoot:
 #13275  Szerző: centerweb
 
A Sunshine hírek loopja ugyan az, mint a Sky Newsé :-D
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12