RADIOSITE Fórum

  • Sunshine FM - Nyíregyháza - 99.4 MHz

 #36803  Szerző: donder
 
orrhang írta:
Amennyiben nem vagy tisztábban az adatokkal,akkor miért osztod az észt
ez nekem szólt? Mert ha igen, magyarázza már meg valaki, hogy az FM95-nek mikor az életben volt 5!!!!!!!!! frekvenciája?!
egyébként úgy kell írni, hogy poénnak!!! Dupla n-nel.
Volt 5 frekije!
Sorolom:
94,7 Derecske (felváltotta a Plusz)
98,9 Hajdúböszörmény (felváltotta a FUN)
93,3 Hajdúnánás (Még műkszik)
95,0 Debrecen (Szintén még műkszik)
És volt asszem Berettyóújfalun de annak már nem tudom a frekijét bocs!
Ezek összege pedig: 5 !!!
 #36798  Szerző: orrhang
 
Amennyiben nem vagy tisztábban az adatokkal,akkor miért osztod az észt
ez nekem szólt? Mert ha igen, magyarázza már meg valaki, hogy az FM95-nek mikor az életben volt 5!!!!!!!!! frekvenciája Aranyász-City korszak előtt!
egyébként úgy kell írni, hogy poénnak!!! Dupla n-nel.
 #36796  Szerző: donder
 
Én már nem lepődök meg semmin...
 #36795  Szerző: donder
 
SzD írta:Amúgy nem is értem miért lett átnevezve Óvodára a Fórum.
Szerinted miért?...
Üzenem rsite-nak hogy nem április elseje van! (Bolondok napja
 #36794  Szerző: SzD
 
Amúgy nem is értem miért lett átnevezve Óvodára a Fórum.
 #36788  Szerző: donder
 
Rsite, küldtem PÜ-t! Légyszíves ne töröld, hanem olvasd el! LÉGYSZÍVES! Köszönöm.
 #36751  Szerző: Jani
 
rsite írta:
donder írta:
Z11 írta:A Sunshine nagyon jóban lehet a debreceni FM95-tel xD 80%-ban tök ugyanaz a két rádió. Kérdés, hogy melyik a sikeresebb. :P
Ez szerintem úgy mérhető le, hogy az adott rádiónak mennyi a hallgatottsága, és hogy hány frekit üzemeltet! Az FM95 sok pénzt nyert azzal hogy eladta Kb 4 frekvenciáját! (De így kevesebb a hallgatottság...) :)
Ezentúl naponta 1 hozzászólást küldhetsz ingyen, utána postonként 1000 forintot kérek. A Radiosite bankszámlaszámát PÜ-ben küldöm. :mellow:
rsite írta:
donder írta:
Z11 írta:A Sunshine nagyon jóban lehet a debreceni FM95-tel xD 80%-ban tök ugyanaz a két rádió. Kérdés, hogy melyik a sikeresebb. :P
Ez szerintem úgy mérhető le, hogy az adott rádiónak mennyi a hallgatottsága, és hogy hány frekit üzemeltet! Az FM95 sok pénzt nyert azzal hogy eladta Kb 4 frekvenciáját! (De így kevesebb a hallgatottság...) :)
Ezentúl naponta 1 hozzászólást küldhetsz ingyen, utána postonként 1000 forintot kérek. A Radiosite bankszámlaszámát PÜ-ben küldöm. :mellow:
Napi 1 hozzászólást?
Tiltsál ki innen 1 évre baszki! Oké?
Ez egy fórum,ha nem igaz.
Vannak itt olyan emberek,akiket fele ennyiért is el lehetne küldeni melegebb éghajlatra,de nem.
Legyen bay a fórum. :yeah: Bankszámla,poénak is szánalmas. :down:
Olcsó poénak is szar volt ez. :fuckyou:
 #36749  Szerző: Jani
 
orrhang írta:
eladta Kb 4 frekvenciáját
Eredetileg 1-el indult. Aztán, amikor a City meghalt, akkor vett át párat , de sztem az sem volt 5. Jóhogy eladja, ha nem sikeres és nem hoz pénzt!
Meg azt sem hiszem, hogy annyi hallgatót nyert volna, amennyivel többe került a többi frekvencia fenntartása.
Amennyiben nem vagy tisztábban az adatokkal,akkor miért osztod az észt?
A City a 96.7-en kezdte az adást. 1 hét City 1 hét berettyó.
Így voltak anno az ideiglenes frekik.Utánna a Berettyó kapta a 90.3 és 94.7-et a City meg a 92.3-at.Utóbbira ment a Radio 1 késöbb.
Ment is a 92.3 jó ideig,utánna volt valami a szerződésével.
 #36726  Szerző: orrhang
 
eladta Kb 4 frekvenciáját
Eredetileg 1-el indult. Aztán, amikor a City meghalt, akkor vett át párat , de sztem az sem volt 5. Jóhogy eladja, ha nem sikeres és nem hoz pénzt!
Meg azt sem hiszem, hogy annyi hallgatót nyert volna, amennyivel többe került a többi frekvencia fenntartása.
 #36724  Szerző: rsite1
 
donder írta:
Z11 írta:A Sunshine nagyon jóban lehet a debreceni FM95-tel xD 80%-ban tök ugyanaz a két rádió. Kérdés, hogy melyik a sikeresebb. :P
Ez szerintem úgy mérhető le, hogy az adott rádiónak mennyi a hallgatottsága, és hogy hány frekit üzemeltet! Az FM95 sok pénzt nyert azzal hogy eladta Kb 4 frekvenciáját! (De így kevesebb a hallgatottság...) :)
Ezentúl naponta 1 hozzászólást küldhetsz ingyen, utána postonként 1000 forintot kérek. A Radiosite bankszámlaszámát PÜ-ben küldöm. :mellow:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12