RADIOSITE Fórum

  • Sunshine FM - Nyíregyháza - 99.4 MHz

 #108213  Szerző: Zoey
 
adminisztrator írta:Rontja a csatorna kiszámíthatóságát, összezavarja a hallgatókat és egy olyan témát lovagol meg, amin a többség már csak nevet, annyira komolytalan.
Kb. olyasmi, mint a Neo tavalyi karácsonyi zenés HÓNAPJA. De sok sikert a Sunshine-nak!
Kommunikálták elég régóta a rádióban spotok formájában és műsorok keretében, valamint a rádió facebook-oldalán, most is minden műsorban többször kiemelték, így szerintem nem lepődtek meg annyira a hallgatók. Nyilván nem azon van a hangsúly, hogy jön a világvége, ez egy olyan dolog, amire lehetett fűzni ezt az eseményt. A műsorok amúgy változatlanok maradtak, csak a műsorvezetők cserélődnek.
 #108210  Szerző: PooLee
 
Ez szerintem is jó ötlet. A BBC Radio1 is csinált már ilyet. Valahogy így kell gondoskodni róla, hogy ne váljon unalmassá, túlzottan is kiszámítható egy rádió. Én is drukkolok, hajrá!
 #108205  Szerző: markfelt
 
Zoey írta:
LuciFerko írta:
Zoey írta:http://sunshinefm.hu/vilagvegehet/
:gülü2:
Mi bajod van vele? Fő a kreativitás - nem ezt hangoztatjuk úton-útfélen?
Kreatív, de az egy hét hosszú és erőltetett.
Rontja a csatorna kiszámíthatóságát, összezavarja a hallgatókat és egy olyan témát lovagol meg, amin a többség már csak nevet, annyira komolytalan.

Kb. olyasmi, mint a Neo tavalyi karácsonyi zenés HÓNAPJA. De sok sikert a Sunshine-nak!
 #98622  Szerző: LazlowHUN
 
Most vettem észre változtattak az RDS-PS-en. Nem számoltam hány karakter de rengeteg, többnek tűnik mint korábban. De ennek mi értelme?
 #82042  Szerző: orrhang
 
óh, bocs. 500 Ft-osak. Mert beszédhibásak? Mert egy másik helyről jöttek, ahová már nem kellettek és jóval olcsóbban, csak , hogy mikrofon mögött tudjanak maradni, ... lehetne még folytatni.
Maradjunk annyiban, hogy meglátjuk az év végi hallgatottsági adatokban...
 #82003  Szerző: Zoey
 
jimmer írta:"ez a 100 ft-os ember" jelző nekem nagyon nem tetszik, több okból sem.
Ezen nekem is megakadt a szemem. Miért lennének 100 ft-osak? Miért lennének rosszabbak ezek a műsorvezetők, mint az országos médiumokban dolgozó társaik? Kevésbé ismertek, ennyi. Miért, hol vannak még ilyenek és hol nem?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12