RADIOSITE Fórum

  • Sunshine FM - Nyíregyháza - 99.4 MHz

 #79761  Szerző: orrhang
 
távol álljon tőlem a fikázás, de nekem nem tetszik az új műsvez csaj 10-14 közt. Az elődje klasszisokkal jobb volt.
 #77215  Szerző: benjamin
 
admin írta:
orrhang írta:szerintem már maga a műsorelem is elavult
A többire nem reagálok, de ez nem igaz. Európában és Amerikában sem ment ki a divatból.
Mellesleg programming szinten már nehéz újítani. Más kérdés hogy a magyar rádiók 99,8%-a nem érte el azt a szintet, ami fölött már csak az innováció van.
Ki az a 0,2 :blush:
 #77164  Szerző: markfelt
 
orrhang írta:szerintem már maga a műsorelem is elavult
A többire nem reagálok, de ez nem igaz. Európában és Amerikában sem ment ki a divatból.
Mellesleg programming szinten már nehéz újítani. Más kérdés hogy a magyar rádiók 99,8%-a nem érte el azt a szintet, ami fölött már csak az innováció van.
 #77157  Szerző: orrhang
 
szerintem már maga a műsorelem is elavult, de a kivitelezés módjával van az irtózatos probléma. nincs története, nekem úgy hangzik mintha előtte 1 perccel vagy éppen ad-hoc módon találnák ki és bár ez pár humoristának megy, de pl. a ma reggeli "átverésben" a műsorvezetőnek nagyon nem!
konkrétan gagyinak hat - az én számomra legalábbis.
(kár hogy nem lehet visszahalgatni, akkor most véleményezhetnéd te is)
 #77156  Szerző: Zoey
 
orrhang írta:Köszi! majd eldöntöm, hogy mit hallgatok! A hangsúly azon volt, hogy idétlen az, amit ezen műsorszám keretében csinálnak(vagy csináltok), inkább el kéne gondolkodni, hogy lehet, hogy mást/máshogy kéne csinálni...
Magával az átveréssel mint műsorelemmel van baj, van a kivitelezés módjával? Nem nagyon hallottam még, azért kérdezem.
 #77155  Szerző: orrhang
 
Köszi! majd eldöntöm, hogy mit hallgatok! A hangsúly azon volt, hogy idétlen az, amit ezen műsorszám keretében csinálnak(vagy csináltok), inkább el kéne gondolkodni, hogy lehet, hogy mást/máshogy kéne csinálni...
 #77138  Szerző: Zoey
 
orrhang írta:Gyerekek! Ez a viccesnek gondolt reggeli ébresztős-átverős nagyon gagyi! Erőltetett, fantáziátlan, stb...
Magam részéről inkább szívesen hallgatnék zenét!
Hallgass akkor zenét, nálad a választás lehetősége!
 #77137  Szerző: orrhang
 
Gyerekek! Ez a viccesnek gondolt reggeli ébresztős-átverős nagyon gagyi! Erőltetett, fantáziátlan, stb...
Magam részéről inkább szívesen hallgatnék zenét!
 #74193  Szerző: benjamin
 
Zoey írta:
benjamin írta:Már megint változott a műsorrend:
új műsorvezető:kvaki árpád:szöszmöszölő:hétfő-szerda:00-05
hétfő-szerda:21-22 gem-b bár
hétfő-péntek:10-14 nappali lippai mariann helyett szerémi nórival
új műsorvezető:hétvégii információs magazin:szombat 08-10:dér vivien
Ez már így van vagy 2 hónapja. További változás, hogy a 6-10-ig című reggeli műsorban Zentai Edit is ott van, aki korábban a Retro csapatát erősítette.
éncsak most vettem észre :blush:
 #74192  Szerző: benjamin
 
meg sun sity című műsor szombat 10-14:mikos ákos
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12