RADIOSITE Fórum

  • Sunshine FM - Nyíregyháza - 99.4 MHz

 #132120  Szerző: markfelt
 
Kovi02 írta:Nekem ez tűnik a leglaposabb adónak.....
Gyenge zenék,rossz műsorvezetés...
ok, de nem kell minden topicba beleírni ám. csak mértékkel, tudod, mint az alkohollal.
 #132119  Szerző: Wolfman
 
Kovi02 írta: Itt nem Sunshine FM van hanem Moonshine FM
Ez olyan vicces volt H szakadok....................................
Mellesleg a Moonshine egy whiskeyfajta...............................................................................
:megusta:
 #132116  Szerző: Kovi02
 
Nekem ez tűnik a leglaposabb adónak.....
Gyenge zenék,rossz műsorvezetés.....
Nyíregyházán,ha ott vagyok,akkor kb ez a sorrend,hogy hova kapcsolok:

1.96,3 Ozone FM
2. 91.1 Rádió.1
3.Retró Rádió
4. HA-JÓ FM
5.Rádió M
6.Sunshine FM

A többi egyszerűen lekörözi ezt......
Sehol se hallani,pedig nagyon hirdeti magát.....
Én viszont akkor fogok odakapcsolni,ha majd az Avason kidől a helyéről az adó,a Retró adójába belecsap a villám,a Ha-Jó rádiónak leveszik a teljesítményét,és a Rádió.1 eladja a frekit az MKR nek.......
Szóval szerintem a Sunshine meg fog itt szűnni.......
Itt nem Sunshine FM van hanem Moonshine FM
 #122598  Szerző: samsung
 
nagyon össze van rakva ez a rádió.Zenét még nem hallottam rosszat rajta :) Nyíregyháza örülhet hogy ilyen rádiója lehet.!
 #108264  Szerző: kukac
 
adminisztrator írta:
PooLee írta:Ez szerintem is jó ötlet. A BBC Radio1 is csinált már ilyet. Valahogy így kell gondoskodni róla, hogy ne váljon unalmassá, túlzottan is kiszámítható egy rádió. Én is drukkolok, hajrá!
Szerintem meg ez hallgatóriasztó, de a stábnak és a rádiófanatikusoknak poén.
Ráadásul kicsit merész egy, a hallgatók és hirdetők számára is fontos periódusban így megkavarni a dolgokat.
Zoey írta:
adminisztrator írta:Rontja a csatorna kiszámíthatóságát, összezavarja a hallgatókat és egy olyan témát lovagol meg, amin a többség már csak nevet, annyira komolytalan.
Kb. olyasmi, mint a Neo tavalyi karácsonyi zenés HÓNAPJA. De sok sikert a Sunshine-nak!
Kommunikálták elég régóta a rádióban spotok formájában és műsorok keretében, valamint a rádió facebook-oldalán, most is minden műsorban többször kiemelték, így szerintem nem lepődtek meg annyira a hallgatók. Nyilván nem azon van a hangsúly, hogy jön a világvége, ez egy olyan dolog, amire lehetett fűzni ezt az eseményt. A műsorok amúgy változatlanok maradtak, csak a műsorvezetők cserélődnek.
Na ez már egy fokkal jobb, ha marad a struktúra, csak a kulcsembereket variálják, de még mindig úgy gondolom, többet árt, mint használ.
Én egy nyereményjátékot toltam volna be, valami armageddonos körítéssel.
+1, szerintem is többet visz, mint amennyit hoz (új hallgatót pl. semmiképpen, de a meglévők közül sokat elzavarhatnak vele.) ez egy szimpla poén, és nincs ebben a sztoriban annyi hogy emiatt érdemes legyen felrúgni a beállított struktúrát (de ők tudják...)
 #108215  Szerző: markfelt
 
PooLee írta:Ez szerintem is jó ötlet. A BBC Radio1 is csinált már ilyet. Valahogy így kell gondoskodni róla, hogy ne váljon unalmassá, túlzottan is kiszámítható egy rádió. Én is drukkolok, hajrá!
Szerintem meg ez hallgatóriasztó, de a stábnak és a rádiófanatikusoknak poén.
Ráadásul kicsit merész egy, a hallgatók és hirdetők számára is fontos periódusban így megkavarni a dolgokat.
Zoey írta:
adminisztrator írta:Rontja a csatorna kiszámíthatóságát, összezavarja a hallgatókat és egy olyan témát lovagol meg, amin a többség már csak nevet, annyira komolytalan.
Kb. olyasmi, mint a Neo tavalyi karácsonyi zenés HÓNAPJA. De sok sikert a Sunshine-nak!
Kommunikálták elég régóta a rádióban spotok formájában és műsorok keretében, valamint a rádió facebook-oldalán, most is minden műsorban többször kiemelték, így szerintem nem lepődtek meg annyira a hallgatók. Nyilván nem azon van a hangsúly, hogy jön a világvége, ez egy olyan dolog, amire lehetett fűzni ezt az eseményt. A műsorok amúgy változatlanok maradtak, csak a műsorvezetők cserélődnek.
Na ez már egy fokkal jobb, ha marad a struktúra, csak a kulcsembereket variálják, de még mindig úgy gondolom, többet árt, mint használ.
Én egy nyereményjátékot toltam volna be, valami armageddonos körítéssel.
 #108213  Szerző: Zoey
 
adminisztrator írta:Rontja a csatorna kiszámíthatóságát, összezavarja a hallgatókat és egy olyan témát lovagol meg, amin a többség már csak nevet, annyira komolytalan.
Kb. olyasmi, mint a Neo tavalyi karácsonyi zenés HÓNAPJA. De sok sikert a Sunshine-nak!
Kommunikálták elég régóta a rádióban spotok formájában és műsorok keretében, valamint a rádió facebook-oldalán, most is minden műsorban többször kiemelték, így szerintem nem lepődtek meg annyira a hallgatók. Nyilván nem azon van a hangsúly, hogy jön a világvége, ez egy olyan dolog, amire lehetett fűzni ezt az eseményt. A műsorok amúgy változatlanok maradtak, csak a műsorvezetők cserélődnek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12