RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHz

 #189562  Szerző: Béci09
 
turiemberevo írta: 2020.12.16. 18:06 A szlogen nem a Balaton Rádióé?
Tényleg az:
Kép
Ha a Balaton nem védette le, akkor jogi balhé nem lehet belőle, de azért eléggé szegénységi bizonyítvány, hogy egy kisköz rádiótól kell szlogent lopniuk...
 #189560  Szerző: Béci09
 
Garfield írta: 2020.12.16. 13:02 ...és most Molnár Gina van adásban, pedig ő a debrecenihez tartotik. :oops: Lehet, hogy hálózat lesz??
Tényleg ő van már egy ideje. Szerintem konzerv, biztos nem egyszerre csinálja a két adást. Ettől függetlenül nekem tetszik a műsora. Az elődje, Kovács Edit túl hosszú megszólalásokat csinált, Gina sokkal lényegretörőbb. Hálózat nem hiszem, hogy lesz, sokan a helyi infók miatt hallgatják a Best-et, ha egyik napról a másikra mind a 6 vagy 8 ferikn ugyanaz a műsor szólna, elveszne a helyi jelleg, és sok hallgató is.
 #189558  Szerző: turiemberevo
 
Béci09 írta:Már 2020-as (karácsonyi) dalt is játszanak: Ava Max - Christmas without you :shock:

Elkezdték lecserélni az arculatot is: új, női állomáshang lett, lecserélték az ID-k kb. 75%-át, a music menüket és a reggeles kickoffokat. Az új szignálokban már elhagyták a "103.9"-et, csak simán Best FM-nek hívják a rádiót, a marha kreatív "legjobb zenék" helyett pedig az "éjjel-nappal, a legjobbakkal" lett az új szlogen. A hírek arculat, felhívások (reklám, termékmegjelenítés, stb.), az óraindító és a zenék között hallható kickoffok egyelőre nem változtak, de - a Retro nehézkes arculatváltásának sztoriját ismerve - valószínűleg ez még nem a végleges állapot.

A többi Best közül a debrecenibe és a pestibe hallgattam be, egyiken sincs semmi változás, előbbi továbbra is egyedi arculatot használ, utóbbi pedig egyelőre maradt a legjobb zenés arculatnál.
A szlogen nem a Balaton Rádióé?
 #189554  Szerző: Garfield
 
...és most Molnár Gina van adásban, pedig ő a debrecenihez tartotik. :oops: Lehet, hogy hálózat lesz??
 #189549  Szerző: Béci09
 
Már 2020-as (karácsonyi) dalt is játszanak: Ava Max - Christmas without you :shock:

Elkezdték lecserélni az arculatot is: új, női állomáshang lett, lecserélték az ID-k kb. 75%-át, a music menüket és a reggeles kickoffokat. Az új szignálokban már elhagyták a "103.9"-et, csak simán Best FM-nek hívják a rádiót, a marha kreatív "legjobb zenék" helyett pedig az "éjjel-nappal, a legjobbakkal" lett az új szlogen. A hírek arculat, felhívások (reklám, termékmegjelenítés, stb.), az óraindító és a zenék között hallható kickoffok egyelőre nem változtak, de - a Retro nehézkes arculatváltásának sztoriját ismerve - valószínűleg ez még nem a végleges állapot.

A többi Best közül a debrecenibe és a pestibe hallgattam be, egyiken sincs semmi változás, előbbi továbbra is egyedi arculatot használ, utóbbi pedig egyelőre maradt a legjobb zenés arculatnál.
 #189421  Szerző: Garfield
 
Béci09 írta: 2020.12.03. 09:25 Végre úgy néz ki, hogy elkezdtek játszani dalokat a '10-es évekből, egyelőre főleg az elejéről. Most ezeket hallotam, amik eddig nem nagyon voltak:
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe (2012)
Varga Viktor - Lehet zöld az ég (2011)
Wolf Kati - Szerelem, miért múlsz? (2011)
Ellie Goulding - Burn (2013)
Justin Timberlake - Can't stop the feeling (2016)
Rúzsa Magdi - Mona Lisa (2018)
Marshmello - Friends (2018)

A zene 90 százalékát továbbra is a 90-es/2000-es évek agyonjátszott dalai teszik ki, de ez mindenképpen pozitív változás, így tovább! :yes: :yes: :yes:
:) :) :yeah: :yeah:
Legyen mindenhol a Best FM A ZENE RÁDIÓJA!!!
 #189374  Szerző: Béci09
 
Végre úgy néz ki, hogy elkezdtek játszani dalokat a '10-es évekből, egyelőre főleg az elejéről. Most ezeket hallotam, amik eddig nem nagyon voltak:
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe (2012)
Varga Viktor - Lehet zöld az ég (2011)
Wolf Kati - Szerelem, miért múlsz? (2011)
Ellie Goulding - Burn (2013)
Justin Timberlake - Can't stop the feeling (2016)
Rúzsa Magdi - Mona Lisa (2018)
Marshmello - Friends (2018)

A zene 90 százalékát továbbra is a 90-es/2000-es évek agyonjátszott dalai teszik ki, de ez mindenképpen pozitív változás, így tovább! :yes: :yes: :yes:
 #189228  Szerző: Béci09
 
Most, hogy már a Retro Rádió is játssza a 90-es és 2000-es évek zenéit, igazán visszaállíthatnák a 2019 nyárig használ, valódi Hot AC formátumot, mert egyre kevesebben hallgatják, legalábbis én így érzékelem.
 #188823  Szerző: Garfield
 
Ma délelőtt autózás közben hallgattam vagy egy óráig, de nem vagyok elragadtatva tőle. Amellett, hogy a zenei felhozatal sem egy világbajnok, a műsorvezetés is kifejezetten gyenge volt: hosszú, elnyújtott megszólalások, amik szinte csak programajánlatok monoton hangon való felolvasásából állnak, ez így marha unalmas (persze én csak egy műsorvezetőt hallottam, azt hiszem valami Editke, könnyen lehet, hogy élvezhetőbb, amikor más van adásban). Én minden esetre nem szívesen hallgatnám minden nap ezt, nem is tudom, hogy rúg labdába a Rádió 1 és a Sunshine mellett.
 #188125  Szerző: Tomi76
 
Béci09 írta: 2020.08.16. 21:10 ha valakinek van ötlete nyugodtan mondja el....
Nem ötlet hanem tény. Ennek a rádiónak is be kellett állnia a sorba a többi mellé ( Budapest 99.5; Zalaegerszeg 88.9;Eger 100.7;Székesfehérvár 1001.8) és a 90-es és 200-es évek zenéire specializálódik. A 2000-es évek az nem a mai zenéket foglalja magában, hanem kifejezetten az ezredforduló utáni éveket. Az más kérdés, hogy számomra elég karcsú a zenei kínálat még így is, bár vannak jó dalok de sok az ismétlés és szerintem rengeteg dal maradt ebből a korszakból amelyet továbbra sem játszanak ezek a rádiók, pedig az arculatba bőven beleférnének. Azt nem értem, hogy a debreceni Best FM miért maradt illetve maradhatott a régi arculatnál, mert így eléggé felemás, valahogy a Best FM brandből nagyon kilóg. Na és ott van még a tervezett győri freki is amiből végül nem lett semmi. Na de ez már egy másik történet és itt off kategória. Szóval a lényeg, hogy azért ilyen a nyíregyi adó mert ehhez a brandhez tartozik. Na és mivel a tulajdonosi kör megegyezik a Rádió 1-el ezért itt újdonságokat ne várj Nyíregyházán a Best FM-től, arra ott a 91.1 Rádió 1. Vagy az általad említett Sunshine.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19