RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHz

 #191058  Szerző: Béci09
 
Itt is bevezették a hálózaton használt, freki nélküli sweppereket és music menu-ket, viszont a 2019 óta hallható 103.9-es szignálok is megmaradtak, és a kickoff is maradt a régi. A 2020. december óta használt egyedi sweeperek is hallhatók továbbra is. Mindez megkoronázva pár debreceni Best-es power intro-val és MusicFM-es (?) dalcímbemondással. Magyarán még az eddiginél is nagyobb katyvasz lett az arculat, hurrá. Egyébként ezzel vajon vannak más tervek, hogy nem tették be a hálózatba?
 #190428  Szerző: Béci09
 
A "Sing hallelujah" elejéről talán ki kéne szedni azt a power intro-t amiben azt mondja Dr. Alban, hogy "Debrecen, Best FM, Szeretem".
 #189959  Szerző: Béci09
 
Ismét kerültek be új elemek, egy az egyben a debreceninek a sweepereit ( pl. "vidám zenék a munka lendületéhez", "otthon van, miniden otthon van" - ez vajon mit akar jelenteni?!) másolták le, csak ugye más az állomáshang, meg a "lopott" szlogen is ott van mindnek a végén. Ennek ellenére még mindig hallhatók a "központi" Varga Gábor-féle elemek is.
 #189834  Szerző: Béci09
 
Garfield írta: 2021.01.05. 14:20 A napokban sokat hallgattam , úgyhogy most írok róla pár tapasztalatot/véleményt.
- Arculat: az új arculati elemek szerintem egyáltalán nem rosszak. Ez az átmeneti (?) állapot, hogy a régi és az új elemeket vegyesen használják viszont elég furcsa, olyan, mint ha két különböző rádiót hallgatnál, remélem, tényleg csak átmeneti.

- Műsor: a reggeli műsor elég gyengus, tele van unalmas témákkal, meg a "fogyjon le orvosával" rovattal, ami tényleg mindennek a legalja... Komolyan, hogy lehet éveken keresztül minden egyes hétköznap reggel 10 percet a fogyásról beszélgetni???
A délelőtti műsorban Molnár Gina van, aki a debrecenin is ugyanezt a sávot csinálja, ezért a nyíregyire konzerv megszólalásokat csinál, ami nem lenne baj, csak nem kéne eljátszani, hogy élő, nem szeretem, ha hülyének nézik a hallgatót. Az az emberke, aki a műsorelemeket pakolja be a délelőtti sávba, elég trehány munkát szokott végezni, rendszeresen előfordul, hogy két sweeper egyszerre szólal meg, félbeszakad a zene vagy a hírblokk, két dal között megszólal az óraindítós kickoff, stb. Elég amatőr.
A délutáni műsorban Igaz Laci van, ez már élő, játék is van minden nap, facebookos kommenttel lehet pizzát nyerni. Ez a műsor teljesen rendben van.
Kívánságműsor már nincs, legalábbis én nem hallottam. Nem is baj, szerintem az már idejemúlt műfaj.
Itt már 18:00-tól webrádió üzemmód van, csak hírek vannak óránként este 10-ig, vagy 11-ig.

- Zene: A zenei szerkesztés nagyon szar, 2010 utáni dalt egyáltalán nem hallottam, a 90-es és 2000-es dalok palettája is elég szegényes, a zenei változatosságot sajnos a debrecenivel ellentétben hírből sem ismerik, a "Micsoda nő ez a férfi" nevű borzalom például másfél éve MINDEN EGYES NAP lemegy legalább egyszer.
Teljesen egyetértek, sajnos ez a helyzet. Zeneileg volt egy kis javulás decemberben, de sajnos az ünnepek után visszaállt az az igénytelen mocsok, ami 2019 óta ömlik ebből a rádióból. Úgy tűnik, hogy az arculat is marad a jelenlegi "felemás" állapotban, két hanggal, két szlogennel, stb... Eléggé szakmaiatlan dolognak tartom, de az elmúlt évek szerencsétlenkedési után nem lep meg. Laci viszont tényleg jó, és Gina is, szerintem egyáltalán nem baj, hogy konzerv.
 #189752  Szerző: Garfield
 
A napokban sokat hallgattam , úgyhogy most írok róla pár tapasztalatot/véleményt.
- Arculat: az új arculati elemek szerintem egyáltalán nem rosszak. Ez az átmeneti (?) állapot, hogy a régi és az új elemeket vegyesen használják viszont elég furcsa, olyan, mint ha két különböző rádiót hallgatnál, remélem, tényleg csak átmeneti.

- Műsor: a reggeli műsor elég gyengus, tele van unalmas témákkal, meg a "fogyjon le orvosával" rovattal, ami tényleg mindennek a legalja... Komolyan, hogy lehet éveken keresztül minden egyes hétköznap reggel 10 percet a fogyásról beszélgetni???
A délelőtti műsorban Molnár Gina van, aki a debrecenin is ugyanezt a sávot csinálja, ezért a nyíregyire konzerv megszólalásokat csinál, ami nem lenne baj, csak nem kéne eljátszani, hogy élő, nem szeretem, ha hülyének nézik a hallgatót. Az az emberke, aki a műsorelemeket pakolja be a délelőtti sávba, elég trehány munkát szokott végezni, rendszeresen előfordul, hogy két sweeper egyszerre szólal meg, félbeszakad a zene vagy a hírblokk, két dal között megszólal az óraindítós kickoff, stb. Elég amatőr.
A délutáni műsorban Igaz Laci van, ez már élő, játék is van minden nap, facebookos kommenttel lehet pizzát nyerni. Ez a műsor teljesen rendben van.
Kívánságműsor már nincs, legalábbis én nem hallottam. Nem is baj, szerintem az már idejemúlt műfaj.
Itt már 18:00-tól webrádió üzemmód van, csak hírek vannak óránként este 10-ig, vagy 11-ig.

- Zene: A zenei szerkesztés nagyon szar, 2010 utáni dalt egyáltalán nem hallottam, a 90-es és 2000-es dalok palettája is elég szegényes, a zenei változatosságot sajnos a debrecenivel ellentétben hírből sem ismerik, a "Micsoda nő ez a férfi" nevű borzalom például másfél éve MINDEN EGYES NAP lemegy legalább egyszer.
 #189617  Szerző: Milán
 
A Balaton Rádiótól "nyúlták le" az Éjjel-nappal a legjobbakkal szlogent... Szép... :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19