RADIOSITE Fórum

• Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHZ

#85565  Szerző: Zoey
 2011.11.17. 22:36
Egy újabb akció... Ismét kreatívkodtak :)
http://www.youtube.com/watch?v=73XT8yRsV9s

(mondanom sem kell, jelenleg az egyik legjátszottabb dal a rádióban)
 #84033  Szerző: Zoey
 2011.10.22. 11:25
mszilárd írta:Érdekes, a Sunshine-on meg azt harsogják, hogy ők a leghallgatottabbak.
Igaz, csak nagy vonalakban követem a két rádiót, de elég sok hasonlóság van. Amikor az egyik saját órarendet osztogatott szeptemberben, akkor a másik is, az egyik összehozott egy saját dalt, akkor a másik is, stb. Műsorvezetők között is vannak átfedések (Joó Csabi, Zentai Edit például). Csak nem értem, mi értelme van a versengésben, hogy ugyanazokkal az ötletekkel állnak elő, mint a másik. Mindenesre az én véleményem szerint elég középszerű lett mindegyik. Pl. a Sunshine-nak az elmúlt hónapokban elég sokat csökkent a színvonala, műsorok, műsorvezetők tekintetében. Az imént említett Zentai Edit pl. vállalhatatlan egy rádióban.
18-49-ben a Sunshine vezet.
A Retróban az tetszik - és ezért is tartom jobbnak -, hogy állandóan új arculati elemek jelennek meg. Szerintem nagyon jót tesz a városnak, hogy van két jó helyi rádió, mert mindig valami újjal kell előrukkolniuk, hogy versengjenek a másikkal, még ha az ötlet nem is új, hanem a másik korábban már kitalálta. Magyarországon szerintem ebben a városban a legerősebbek, legszínvonalasabbak a helyi rádiók, s talán pont ezért.
 #83764  Szerző: Andrew5
 2011.10.19. 21:04
mert a Retro gyártja az Európa helyi műsorát :-)
 #83748  Szerző: Pihe
 2011.10.19. 18:12
Én azt vettem észre hogy Egyszerre mondja a hírket Áncsán Ágnes Retro-n és az Európa Helyi adásában is :shock:
 #83730  Szerző: markfelt
 2011.10.19. 13:37
mszilárd írta:Érdekes, a Sunshine-on meg azt harsogják, hogy ők a leghallgatottabbak.
Igaz, csak nagy vonalakban követem a két rádiót, de elég sok hasonlóság van. Amikor az egyik saját órarendet osztogatott szeptemberben, akkor a másik is, az egyik összehozott egy saját dalt, akkor a másik is, stb. Műsorvezetők között is vannak átfedések (Joó Csabi, Zentai Edit például). Csak nem értem, mi értelme van a versengésben, hogy ugyanazokkal az ötletekkel állnak elő, mint a másik. Mindenesre az én véleményem szerint elég középszerű lett mindegyik. Pl. a Sunshine-nak az elmúlt hónapokban elég sokat csökkent a színvonala, műsorok, műsorvezetők tekintetében. Az imént említett Zentai Edit pl. vállalhatatlan egy rádióban.
Különböző célcsoportokban végeredményben bármit ki lehet hozni jóra.

Az előbb beposztolt grafikonon a 2legalább érettségizettek" kategóriában lehet a Retro első, a Sunshine meg mondjuk 15-49-ben, a Rádió 1 pedig 15-29-ben. Vagy fordítva. Az utóbbi kettőt csak tippeltem.
 #83729  Szerző: mszilárd
 2011.10.19. 12:35
Érdekes, a Sunshine-on meg azt harsogják, hogy ők a leghallgatottabbak.
 #83728  Szerző: Andrew5
 2011.10.19. 12:09
Kép

Nah ez úgylatom végre megfordult :-)
 #74612  Szerző: TG
 2011.06.10. 08:18
centerweb írta:
A vokális szignálok a Studimaxhoz képest teljesen tűrhetőek, a többit is ügyesen összeszedték! A legutóbbi szignálparkot két éve gyártatták, dicsérendő, hogy folyamatosan innoválnak, frissítenek, fejlesztenek.

:yes:
Nekem valahogy nem jön be..jobbat is hallottam már a studitól..
 #74610  Szerző: centerweb
 2011.06.09. 23:11
A vokális szignálok a Studimaxhoz képest teljesen tűrhetőek, a többit is ügyesen összeszedték! A legutóbbi szignálparkot két éve gyártatták, dicsérendő, hogy folyamatosan innoválnak, frissítenek, fejlesztenek.

:yes:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.