RADIOSITE Fórum

  • Aktív Rádió - Szolnok, Tiszakécske, Karcag

 #78942  Szerző: FodorA
 
Szia!
Főként neten vannak megoldva! Nagyon sokan dolgoznak már neten keresztül. Kisebb a költség. Persze az lenne a jó, ha minden felvételnél ott lennénk, de egy profival ez sem gond.
 #78916  Szerző: Nightman
 
Hello! Gábor 1-2 hetente ellátogat hozzátok,vagy neten keresztül vannak megoldva az állandóan változó,vagy új szignálok? Pl.: tematikus hétvégék..
 #78858  Szerző: FodorA
 
Jó reggelt!

Dolgozunk nagyon! A napokban írjuk alá az utolsó szükséges szerződéseket és még pár fejlesztést is kell csinálnunk a stúdióban, mert a többlet munkát csak akkor tudjuk biztonsággal elvégezni. Meg ugye nyár van, és ilyenkor megy mindenki szabira. Tényleg csak pár hét türelmet. A szignálokat a jövő héten mondja fel Gábor!
 #78470  Szerző: Zoey
 
FodorA írta:Sziasztok!

Június elején kezdjük az adásvezérlő (42net) tesztelését hálózatban és reményeink szerint júliusban start. Én előbb nem számolok az indulással. Biztosra szeretnénk menni és nem akarnánk úgy járni, hogy hol leakadozik az adás. A műsorvezetőknek is meg kell szokniuk a programot és párhuzamos adást. Újdonságok is lesznek az adásmenetben és kampányokat is tervezünk, külső helyszínről. Nagy falat lesz ez a nyár. Meglátjuk mit bírunk biztosan.
Hamarosan július vége, gondolom ebben a hónapban már nem indul el a karcagi adás. Aug. 1. viszont egy jó dátum új rádiók indulásához, várható valami? ;)
 #76184  Szerző: LadoniczkiDani
 
Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy leírnám, de seggbe rúgnak! :D :D Megyünk!!! ;)
 #76181  Szerző: lalu84
 
A karcagi frekivel valami fejlemény? Mert már látom a tiszafüredi Morotva fesztivál eggyik támogatója közt van az Aktív Rádió Karcag Fm 93.8 logója. Akkor gondolom mostmár csak csak elindul :)
 #75090  Szerző: Nightman
 
Én pedig mint vételkörzetben ..hallgató... reagálok,nekem évek óta hiányzik nemcsak Szolnokról,de egész Szolnok megyéből,és Dél-Pest megyéből a rétegzenei műsor-(ok). Nem feltétlen az R1-es gagyi House-ra gondolok,hanem pl olyan igényes elektronikus mixekre,amiket pár éve imádtam hallgatni az Aktívon. Ha pedig azt mondod,hogy lounge is mehetne,azzal megdobogtatod a ketyegőmet.. Ha nincs rá kapacitás,majd én megyek,hát hajrá! :party:
 #73692  Szerző: lambda
 
FodorA írta:Sziasztok!

Véleményeket kérnék tőletek! Felvetődött már több alkalommal, hogy először hétvégén, aztán esetleg hétköznapokon is, chillout és lounge zenék mennének 1-2 órán keresztül. Persze könnyed, kellemes, dallamos és nem csupán 10 cd válogatást feltéve, hanem jócskán megszűrve. Szerintetek lenne értelme elindítani foglalkozni vele, vagy ne nyúljunk bele ennyire?
Előre is köszönöm a véleményeket.
Én ugyan nem a rádió vételkörzetében élek, ennek ellenére reagálnék!
Ha a késő esti sávot nézem (22-24h) akkor szerintem a hallgatói réteg jelentős hányadát a munkában lévők teszik ki! Biztos hogy nekik ez kell? Privát vélemény, de szerintem elég fáradtak további "andalítás" nélkül is! :)
Bízom benne nem veszi zokon senki! ;)
 #73440  Szerző: forlife70
 
Ennyire még nem lehet panasz. Úgy hallottam viszont, hogy a "mi" Gong Rádiónk folytatja Szolnok felé is gigantikus terjeszkedését. Nos, kedves Aktívosok, ebben az esetben nem kell félnetek a hallgatószám csökkenésétől... :D

Gongnak arculatváltást jelentett az, hogy az aktuálist lecserélték az eggyel azelőtti arculatra, így frissítették fel a rádiót. A hallgatókkal való kapcsolattartás, modern rádiózási elemek semmiben sem jelennek meg, a műsorvezetők ugyanolyan bénácskák (sok "nagyöreg" is ilyen sajnos), ugyanolyan felszínesek és semmitmondóak mint régen. De hát ezt teszi a monopolhelyzet: vagy ezt hallgatod, vagy... netről valamit. Ezért van az, hogy nálam az Aktív vagy a szegedi 88 megy...
 #73437  Szerző: FodorA
 
Köszönöm az eddigieket még jöhetnek a vélemények.

Elméletileg nem változott a hangzás. Gábor hangja más és tán ezért érzed másnak. Semmi sem változott. Az elmúlt években új keverő, új adásrendszer, vokális szignálok és plusz szignálhang is került a rendszerbe.. Ezek mind adhatnak valamiféle másabb érzetet, de inkább feszesebb lettek a keverések. A műsorvezetők 24 órában keverik az adást, semmit sem a gép csinál, pontosabban előre meg van minden keverve. Lehet ezt érzed. Marcit nem cseréltük le, csupán más szövegeket mond. Főleg promokat és támogatásokat, míg Gábor az alapokat. Még biztosan akad olyan, amit Marci mondott fel, de folyamatosan megy a csere és a frissítés. Vannak szignálok, melyeket időről-időre újramondatunk és újragyártunk. Csak néhány rádió fordít ennyi figyelmet a gyártásra, mint mi.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 27