RADIOSITE Fórum

  • Aktív Rádió - Szolnok, Tiszakécske, Karcag

 #119182  Szerző: fofla
 
Jelezném, hogy nem a HEROE készítette a felmérést. Van szerződése minden érintettnek, így a felmérő céget kéne kérdezni, nem egy rádió vezetőt. A felmérés eredményeit mindenki egyszerre kapta eddig meg, szerintem ez az új céggel sem változott, bár nem tudom ki mikor kapta meg. Múlt héten érkeztek meg a rádiókhoz az eredmények. Van, aki lekommunikálta, és van, aki nem. És ha jól tudom, most nem volt 15 - 29 csak 15 - 39 korosztály. Ezt nem egy rádió vezetője dönti el. Mondjuk azért az is érdekes, hogy valaki azért regisztrál, hogy itt tegyen fel kérdést, ahelyett, hogy írna egy emailt, vagy felhívná telefonon az érintettet. Szinte biztos, hogy melyik fél volt aki írt, de lelke rajta. Mindenkit meg lehet bolygatni.
Kukac! Mért gondolod hogy gond van a méréssel? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ki honnan szedi az információit! A HEROE bármit kommunikálhat, de nem ők végezték a mérést. Mindig volt és lesz is baj a méréssel. A Rádió 1 idejében a súlyozással is lehetett trükközni.
Az viszont érdekes, hogy a rádióvezetők többnyire a felmérések idejére szervez kampányt. Nem akkor kell meggyőzni a hallgatót. Ha nem csinál semmit az adott rádió addig, akkor nem egy 40-50 ezres nyeremény miatt lesz 10 százalékkal több hallgatója.
 #119165  Szerző: kukac
 
@Siter: Egyre több jel utal rá, hogy valami disznóság van a mérés körül. A heroe baromira rosszul kommunikálta a helyi mérést a tagoknak, azt kell felteteleznem hogy szándékosan. Ez az eszetlenkedés a mérés időtartamával, hogy két hét, majd 6 nap múlva: jajj bocsi, még tart a mérés 11-ig... Egyértelműen voltak szereplők akik tudtak a dologról, a többieket megvezette az a szervezet akinek elvileg az érdekeiket kellene képviselnie!

.

 #119155  Szerző: Siter
 
:megusta:
 #114569  Szerző: Nightman
 
Nekem meg az,hogy teljesen kezdi elveszteni a saját Jól bevált!!! arculatát..
Van egy 90,4 ami nagyon fiatalos,és egy 102.4 ami pedig az idősebb korosztályt célozza,az Aktív pedig az utóbbi időben valahogy a 2 közt lavíroz,több-kevesebb sikerrel.. :/
Sőt,a zenei szerkesztésből simán lejön hogy az Amadeustol sokkal jobban tartanak.. S ha ez a hallgatónak lejön,na az már nagy baj..
 #85164  Szerző: LadoniczkiDani
 
Türelem tornaterem. Nem gyakorlunk ! Szerverparkban történnek munkálatok fővárosunkban, nem egyszerű a dolog. Hála' a jó égnek van meló vele, de hát ugye ha nem lenne munka, az lenne a nagyobb gond! A többiek nevében is elnézést az akadozásért! :troll:
 #85163  Szerző: lalu84
 
Percenként többszöris elmegy a zene 2-3másodpercre a karcagi frekin! Talán a hálózatba kapcsolást gyakorolják? Így elég élvezhetetlen hallgatni a rádiót!!!
 #83387  Szerző: Jani
 
Jó volt halgatni hazafelé menet.Szolnok külterületén már jött és még Berettyóújfaluban is szól váltakozó minőségben,mert már szól mellette a 93.9 Radio Zu. Amúgy RDS még nem volt.
 #83182  Szerző: LadoniczkiDani
 
Karcagra külön adás lesz , 6 óra terjedelemben! Ennek előkészítése és megtervezése (pl. technikailag) nem kis energia, ezzel időt "nyertünk", hogy teljesen zökkenőmentes tudjuk majd a műsorokat készíteni. Ennyire prózai a dolog! :) Most még egy az egyben szolnoki adás szól, persze már karcagi tartalmakkal, hírek, útinfó, időjárás, programok! ;-)
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 27