RADIOSITE Fórum

  • Aktív Rádió - Szolnok, Tiszakécske, Karcag

 #72193  Szerző: FodorA
 
Sziasztok!

Június elején kezdjük az adásvezérlő (42net) tesztelését hálózatban és reményeink szerint júliusban start. Én előbb nem számolok az indulással. Biztosra szeretnénk menni és nem akarnánk úgy járni, hogy hol leakadozik az adás. A műsorvezetőknek is meg kell szokniuk a programot és párhuzamos adást. Újdonságok is lesznek az adásmenetben és kampányokat is tervezünk, külső helyszínről. Nagy falat lesz ez a nyár. Meglátjuk mit bírunk biztosan.
 #72148  Szerző: lalu84
 
Nos lassan a nyakunkon a Június! Valami fejlemény van már a karcagi indulással?Én már belőttem a hifin a 93,8-at!! Már sokan várják!!
 #67681  Szerző: Ati7
 
OK ;) :)
 #67679  Szerző: FodorA
 
Szia!

Még nincs pontos időpont. Még a hatóságtól nem kaptunk meg minden papírt az induláshoz, de legkorábban júniusban indulhatunk. Persze addig a technikának is össze kell állnia. Az előkészületek már elkezdődtek.
 #67362  Szerző: Ati7
 
Mi a helyzet a Karcagi frekivel, mikor indul?
 #65790  Szerző: jimmer
 
Félegyházán tropó esetén kocsiban stereo+rds; alpártól tökéletesen jön a 102.2; utána már 92.2 amelyet Jászladány környékéig tudtam hallganti ha jól emlékszem
 #65785  Szerző: LadoniczkiDani
 
LuciFerko írta:neten rendszeresen hallgatom és szerintem ez az egyik legjobban összerakott rádió :) Amúgy kb 2-3 éve kértem számot a kív műsorban, de nem tudták hol van Enying :D :D Mondjuk most már mindenki tudja :gülü2:

Ez tuti nem én voltam! 6 éve töltöttem a környékeden...sajnos rádióban is! :D :D
 #65692  Szerző: Ati7
 
Itt is gyönyörűen jön mindkét frekin, sztereóbean. :)
 #65690  Szerző: Nightman01
 
Igen,a 92.2 szépen szól.. A legmegdöbbentő nálam az volt,hogy Cegléden árnyékolta a 92.5-öt..hehe Meghát,mint írjátok,nemcsak szépen terjed,de hallgatják is! Nem ritka a nagykőrösi hirdetők megjelenése sem a szolnoki médiumban..
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 27