RADIOSITE Fórum

  • Aktív Rádió - Szolnok, Tiszakécske, Karcag

 #83172  Szerző: Zoey
 
Miért volt kérelem, ha egyszer elindultak?
"A Médiatanács az előterjesztés mellékletében szereplő egységes szerkezetű hatósági szerződésmódosítás elfogadásával hozzájárul ahhoz, hogy a Viacom Kft. a Karcag 93,8 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága vonatkozásában a médiaszolgáltatást 2011. szeptember 24. napja helyett legkésőbb 2011. november 7. napján kezdhesse meg."
 #82448  Szerző: LadoniczkiDani
 
Sziasztok! Igen, ma hajnaltól szólunk ott is! :) A zenei adatbázis tükrözve lett, annyi, hogy a megszólalások, hírek, reklámok stb nem egyezik, emiatt lehet csúszás! Konfokat tolunk már Karcagra is, ma-holnap a megszólalások is többek lesznek, illetve egyezni fog nagyjából minden! Terjesszétek a hírt... :-) :yes:
 #82447  Szerző: lalu84
 
Végre elindult a karcagi 93,8 freki is , amint hallom nem eggyezik a szolnoki adással! Nállam tisztán jön Berekfürdőn!! Remélem én vagyok az elsők között akik hallgatját mivel Karcag és környékén még nem sokan tudják de már a face-en tovább adtam az infót úgyhogy terjed a hír!! Sok Sikert kívánok az Aktív stábnak!!!!
 #81112  Szerző: FodorA
 
Hello
Dolgozunk. Szeptember végén indulunk! Részleteket mondom ahogy fix minden!
 #81094  Szerző: lalu84
 
Nagy a csend még mindíg a 93.8-on és a vele kapcsolatos dolgokban!!!
 #79233  Szerző: FodorA
 
Már kapsz 45-50 körül jót. Valamennyire lement az áruk! Audiotechnika, Rode, Shure! Most ezek a leghasználhatóbbak és árban is jók!
 #79198  Szerző: Nightman
 
Mért,tescoban van mikrofon? De...amikről tudom hogy nagyon jó minőségű mikrofonok,azok az usb-sek pl,köbö 60-80ezertől..
 #79087  Szerző: FodorA
 
Akik interneten keresztül dolgoznak, azok sem Tesco-s mikrofont használnak! A gyártás mikéntjén is sok múlik.
 #78992  Szerző: Nightman
 
FodorA írta:Szia!
Főként neten vannak megoldva! Nagyon sokan dolgoznak már neten keresztül. Kisebb a költség. Persze az lenne a jó, ha minden felvételnél ott lennénk, de egy profival ez sem gond.
Igen,erre gondoltam én is,hogy ha x forintért eljárogatna hozzátok,még hupsz,majd 200km ut.. Perszr,nem lehet két fillér,minimum egy 6 számjegyű összeg alja,ha profi (ezalatt hangminöséget értek) ha otthoni studiotechnikát szeeretne az ember,viszont megtérül.. :)
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 27