RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #191390  Szerző: Rickykeee23
 
lnw49 írta: 2021.04.15. 10:41 az ezredik ebédjátékkal nem fogják megváltani a világot. alapjaiban kéne megreformálini ezt a 2010ben ragadt rádiót, kezdetnek például kirúghatnák a hétköznap reggeli és a délutáni sávban regnáló zseniket. persze ez nem fog megtörténni mert az ilyen almos629 pihe8 meg a ricsike32 féle tipikus reprezentatív hajdúságiagnak ez a színvonal alatti műsor is elég.
Jelentem! Nem Ricsike32 vagyok, hanem Rickykeee23 ;)
Jelentem! Nem vagyok hajdúsági. Sőt k*rva messze lakom onnan. ;)
Jelentem! Igen, nekem megfelel. Ha nem tetszene, nem hallgatnám. Ezt ajánlom neked is! ;)


Na majd folytatjuk később, amikor egy másik névvel jelentkezel! ;)
Addig is, Szép Napot, testvérem! Pacsi! :yes:
 #191386  Szerző: lnw49
 
az ezredik ebédjátékkal nem fogják megváltani a világot. alapjaiban kéne megreformálini ezt a 2010ben ragadt rádiót, kezdetnek például kirúghatnák a hétköznap reggeli és a délutáni sávban regnáló zseniket. persze ez nem fog megtörténni mert az ilyen almos629 pihe8 meg a ricsike32 féle tipikus reprezentatív hajdúságiagnak ez a színvonal alatti műsor is elég.
 #191251  Szerző: Béci09
 
20+ éve jól működő helyi kontenteket miért kéne szétcseszni hálózatosítással, központi arculattal és ráerőltetett zenei átalakítással?
 #191247  Szerző: almos629
 
Az előző x hozzászólás a "bolhából elefántot" tipikus példája. Arra viszont jól rávilágít az ügy, hogy a legtöbb rádióban az összeomlás szélére is kerülhet az adás, ha váratlanul kiesik egy műsorvezető. Ilyesmi volt a R1-en tavaly ősszel, Király Tomi lebetegedett és Gerinek kellett vinnie a műsort délelőtt 10-től éjfélig. 23:45-kor azért már nem lett volna őszinte a mosolyom a helyében.
potyi írta: 2021.04.09. 20:34 Kicsit kaotikus még mindig így a helyzet, hogy a debreceni Best ennyire kilóg a sorból, bár ez a logócsere jót tett. Nyilván igaz, hogy kell egy helyi rádió Debrecenbe, viszont zeneileg szerintem teljesen vállalható már a központi adás is (és nem is áll annyira távol már a 104.6-tól), meg arculatra sem rossz.

Megléphetnék azt, amit pár éve a pécsi Rádió1-nél csináltak: hálózatban is volt, meg nem is, napi 8 óra helyi blokkal. Így el se kéne küldeni senkit, és nem maradna műsorvezető nélkül egyetlen fontosabb idősáv se, ráadásul a bővített helyi sávban pedig maradhatna tér is helyben kreatívkodni kicsit. Sőt, amolyan munkamegosztással a debreceni csapat még kaphatna a többi Besten is shifteket.
Én úgy látom, hogy a pestivel párhuzamosan a debreceni is lépett egyet előre, húsvét óta nagyobb a pár éves zenék aránya a rotációban, nem ritkán két újdonság megy egymás után. Lehet, hogy a hálózatnak szereznek még pár frekit és utána hozzák fel zeneileg a debreceni szintjére. A "félig" hálózatosításra viszont nem látok esélyt és nem is örülnék neki. A pestin szerintem tervben van egy morning show, amire Debrecenben abszolút nincs igény. Arra viszont reális esély van, hogy valamelyik üres frekin megy tovább ugyanez, csak más néven, a 104.6-on pedig elindul a "rendes" hálózatos Best. De erre sem sok, szerencsére az a legvalószínűbb, hogy minden marad úgy, ahogy van.
potyi írta: 2021.04.09. 20:34 A jelenlegi arculat meg jó VOLT a 104.6-on, de nagyon megfáradt, és az is picit kaotikus, ideje elengedni.
Szerintem még mindig nagyon jó, főleg a jingle-ök. Bár előbb-utóbb minden arculat elfárad, főleg ha nem nagyon frissítik, de úgy gondolom, Vass Gábor munkásságának tiszteletére még marad egy darabig, de az is lehet, hogy évekig. Egy esetleges freki és/vagy névcsere esetén viszont nyilván nincs mese, újat kell készíteni.
 #191245  Szerző: potyi
 
Kicsit kaotikus még mindig így a helyzet, hogy a debreceni Best ennyire kilóg a sorból, bár ez a logócsere jót tett. Nyilván igaz, hogy kell egy helyi rádió Debrecenbe, viszont zeneileg szerintem teljesen vállalható már a központi adás is (és nem is áll annyira távol már a 104.6-tól), meg arculatra sem rossz.

Megléphetnék azt, amit pár éve a pécsi Rádió1-nél csináltak: hálózatban is volt, meg nem is, napi 8 óra helyi blokkal. Így el se kéne küldeni senkit, és nem maradna műsorvezető nélkül egyetlen fontosabb idősáv se, ráadásul a bővített helyi sávban pedig maradhatna tér is helyben kreatívkodni kicsit. Sőt, amolyan munkamegosztással a debreceni csapat még kaphatna a többi Besten is shifteket.

A jelenlegi arculat meg jó VOLT a 104.6-on, de nagyon megfáradt, és az is picit kaotikus, ideje elengedni.

A Rádió M-nél ugyanez...
 #191243  Szerző: Garfield
 
Ja látom oltást kapott tegnap, gondolom, belázasodott szegény. Jobbulást neki és akkor hétfőn remélhetőleg visszaáll a rend. :chinese:
 #191241  Szerző: Pihe8
 
Nem kell ezt túl gondolni, Szabó Anita nem debreceni és nem tudott beugrani Gina helyett aki előzö nap ment oda ahova manapság nagyon sok mindenki .......szerintem érhető miért nem részletezték az ő hiányát. Szerintem a jövőhéten megy minden a rendes kerékvágásban. ;)
 #191240  Szerző: Snake05
 
Tényleg furi volt a mai adásmenet... és ha belegondolok, a tavaly tavaszi változásokat sem verték nagy dobra. Persze simán lehet, hogy Ginának közbejött valami és csak így tudták megoldani. Meglátjuk, mi lesz hétfőn.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 32