RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #199861  Szerző: p0tyi
 
Nem tudom, ki hogy van vele, de engem feszélyez, hogy egy két éve elhunyt ember a station voice.
 #197138  Szerző: Rebroadcaster
 
Snake05 írta: 2022.08.31. 21:38 https://youtu.be/zBa26ZSqCdc
Molnár Gina távozik a Best FM-től :(
Ha egy évvel ezelőtt köszönt volna így el, akkor meghajolnék egy igazi karakán és "tökös" kollegina előtt. Számomra viszont felemás ez a búcsú, mert az általa elmondottakból az jött le, hogy bár megvolt a nyomás évekig, de lépésre mégis csak akkor került sor amikor sérült az anyagi érdek......
 #196274  Szerző: Snake05
 
Szerintem már az új jogosultság érvényes, megszűntek a feles hírblokkok reggel, viszont több lett a magyar zene.
 #195913  Szerző: p0tyi
 
Persze, a zene frissül, meg a hírek is, az nem pénz függvénye...

A debreceni Best esetében: szedett-vedett arculat, az egykori moszkvai Best FM "kölcsönkért" szignálparkja keveredik sajáttal, Vass Gábor még mindig a hang (kivéve amikor nem), a vizuális arculatot rosszul használják legtöbbször házibarkács megoldással, a honlap elavult. Még egy új logós rollupra se tellett a stúdióba.

Az M esetében: gyakorlatilag teljes leépülés. Múltkor hallottam valami olyan szignált, amiről nem tudtam eldönteni, hogy sulirádió színvonal-e, vagy rosszabb. A weblap ott is megér egy misét.

Ezek viszont már mind pénz függvényei, és van egy olyan érzésem, hogy azért kebelezte be ezeket a rádiókat a Best FM tulajdonosa, mert hálóba szerette volna kötni, de addig, amíg hallgatottságban aránylag jobbak, mint a központi adás, ennek nincs értelme. De akkor ne is véreztesse ki a helyi stúdiókat.
 #195912  Szerző: almos629
 
p0tyi írta: 2022.01.28. 17:51 Elnézve a 99.5 silány hallgatottságát, most már én is úgy gondolom, hogy baromság lenne. Ahogy a Rádió M-et is. De akkor adjanak nekik lóvét, mert nagyon lepukkant mindkét rádió.
Szerintem egyáltalán nem, mindkettőn folyamatosan frissül a rotáció, jól bánnak az újdonságokkal, a hírblokkok és a műsorok teljesen naprakészek. Vagy mire gondoltál pontosan?
 #195910  Szerző: p0tyi
 
Elnézve a 99.5 silány hallgatottságát, most már én is úgy gondolom, hogy baromság lenne. Ahogy a Rádió M-et is. De akkor adjanak nekik lóvét, mert nagyon lepukkant mindkét rádió.
 #195898  Szerző: p0tyi
 
almos629 írta: 2022.01.28. 10:31
almos629 írta: 2021.11.25. 08:52 https://nmhh.hu/cikk/225003/Debrecen_10 ... ajanlatrol
A Best FM az egyedüli pályázó a 104.6-ra.
Nyertek ők is, újabb 10 évig szólhat a Best FM. :)
Azt tudja valaki, hogy hálózatba kapcsolódó, vagy önálló médiaszolgáltatásra pályáztak? Ezúttal mindkettőre, sőt, még vételkörzet-bővítésre is lehetett. Az év utolsó előtti napjáig azonban még a régi jogosultság érvényes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32