RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #190044  Szerző: Garfield
 
Lion2005 írta: 2021.02.01. 17:45
gyuri133 írta: 2021.02.01. 15:49 A délutáni műsor színvonal tekintetében megérkezett a Rádió 1 Balázsék szintjére... :( :(
Gondolom a mai "Spártaikemál veretős" mélyinterjúra gondolsz...
Hát erre tényleg nem tudok mit mondani. Még le is játszották azt a borzalmas "dalt". Nálam ez elkapcsolási faktor lett volna, HA lenne másik hallgatható rádió. :( Remélem nem lesz több ilyen.
 #190036  Szerző: Lion2005
 
gyuri133 írta: 2021.02.01. 15:49 A délutáni műsor színvonal tekintetében megérkezett a Rádió 1 Balázsék szintjére... :( :(
Gondolom a mai "Spártaikemál veretős" mélyinterjúra gondolsz, ami... hát tényleg nem volt a szakma csúcsa, de azért ne egyetlen adás alapján ítéljünk már meg egy műsort. Szerintem teljesen rendeben van, az interjúk döntő többsége nagyon profi és érdekes, és a témák is nagyon jók, amikhez hozzászólhatnak a hallgatók, nem olyan erőltetett az egész, mint pl. a Petőfi délutáni műsora. Egyébként Vilmos "elődje" is gyakran mondott oda nem illő dolgokat a műsorban, a használt bugyik felvásárlásától kezdve a vizeletivás állítólagos jótékony hatásáig, szóval nem hiszem, hogy csökkent volna a színvonal. :)
 #190014  Szerző: Lion2005
 
Ismét ki vannak írva a PS-ben a közlekedési infók, vagy ha azok nincsenek, akkor az éppen futó műsor címe. Ez még 2016-ban szűnt meg, ha jól emlékszem.
 #189897  Szerző: Garfield
 
Béci09 írta: 2021.01.14. 13:14 Ennek vajon ki lesz az új állomáshangja?
Szerintem arra van a legnagyobb esély, hogy itt is Varga Gábor lesz, esetleg Szabó Tomi vagy a nyíregyházi csaj.
 #189812  Szerző: Garfield
 
Snake05 írta: 2021.01.09. 13:46 Kép
Pár hete ez van kint a honlapon és az RDS RT-ben a dalcím kiírás helyett minden pénteken este kb. 10 órától hajnali 1-ig, de csak akkor. Nobel-díjat annak, aki erre logikus magyarázatot tud adni.
Passz. Lehetséges, hogy ilyenkor tartják karban a rendszert, és azért van ez pár órán keresztül. Amúgy nem csak pénteken van, jelenleg is "Most szól: Szombat este" felirat van kint a honlapon.

Más: A Stream top 40 c. műsort nagyon ajánlom mindenkinek, teljesen naprakész, jó lista (nem a mahaszos, jobb annál), mindenféle pofázás, recurrent dalok, stb. nélkül. Péntek 20-22.
 #189807  Szerző: Snake05
 
Kép
Pár hete ez van kint a honlapon és az RDS RT-ben a dalcím kiírás helyett minden pénteken este kb. 10 órától hajnali 1-ig, de csak akkor. Nobel-díjat annak, aki erre logikus magyarázatot tud adni.
 #189604  Szerző: Garfield
 
Szerintem semmi baj nincs Vilivel, örülök, hogy ő lett délután, Pálóczi indexes cikkei már unalmasak voltak. A kívánságműsort is nagyon profin csinálja, néha előfordul, hogy hosszúra sikerül egy-egy megszólalás, de engem személy szerint jobban zavar, amikor Gina és Szilvi majdnem mindent kivág a telefonbeszélgetésből, és csak annyi marad, hogy ki a telefonáló, és mit kér. A többivel viszont egyetértek, a magázást el kéne hagyni, és a szlogent pedig egységesíteni kéne. Az EURO TOP 40-be pedig kéne egy műsorvezető, mert a jelenlegi formájában U-N-A-L-M-A-S! Nem hiszem, hogy akkora pluszköltséggel járna, ha Laci vagy Vili készítene hozzá vagy 10 db 30 másodperces megszólalást.
 #189593  Szerző: vaddiszno
 
Sziasztok!
Én már vagy 20 éve hallgatom, mindig is nagyon szerettem, most is, viszont van pár dolog, amit rendbe kéne tewnni:
-tegezés/magázás kérdése
Ez igazából mindig is jelen volt, a műsorvezetők néha tegezik, néha magázzák a hallgatókat, és ugyanez vonatkozik a szignálokra is. El kéne dönteni, hoGY melyik a jobb, és onnantól kezdve csak azt használni.
-szlogen
Gyakorlatilag minden műsorvezető más szlogent használ a megszólalásaiban, elég zavaró tud lenni. Itt is kéne jelölni egyet, és onnantól mindig mindenki csak azt használja. Szerintem "A zene rádiója!" fejezi ki a legjobban a rádió lényegét, hogy minden műsorban a zenéé a főszerep, nincs felesleges duma. És ehhez kapcsolódik az utolsó pont.
- kívánságműsor
Mióta Balogh Vili van az esti kívánságműsorban majdnem minden nap, néha muszáj elkapcsolnom róla, mert gyakran 2-3 percig is beszélteti / engedi beszélni a betelefonálókat, amit elég unalmas hallgatni. Bőven elég lenne, ha annyit tudnánk meg, hogy ki telefonált, melyik dalt kéri, kinek küldi, és mit üzen neki. Ezt el lehet intézni 20-30 mp alatt, aztán jöhet a zene. Gondolom, telefonos kérések szerkesztve kerülnek adásba, tehát szükség esetén nyugodtan ki lehetne vágni a felesleges rizsát. Amúgy szeretem Vilit, a délutáni műsora pl. nagyon jó, csak ezekkel a hosszú telefonbeszélgetésekkel nem vagyok kibékülve. Egyébként azzal is egyetértek, hogy a klasszikus kívánságműsor kezd elavulttá válni, inkább olyan üzenetküldős műsort kéne csinálni, mint a petőfin Iller Bálint, vagy r1-en Györke Attila műsora.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 32