RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #172400  Szerző: Tomi76
 
Pihe írta:Bármennyire is gondolják néhányan unalmasnak és laposnak a legtöbb helyi és hasznos információt ez a rádió adja Debrecennek jöhet ide Balázs vagy akárki rádiója ez a város a helyi infókra lesz kíváncsi nem arra hogy Budapesten vagy épp a Balatonnál milyen nagy dugó van...
És ez igaz szerintem az ország több városára is.
 #172399  Szerző: Pihe
 
Bármennyire is gondolják néhányan unalmasnak és laposnak a legtöbb helyi és hasznos információt ez a rádió adja Debrecennek jöhet ide Balázs vagy akárki rádiója ez a város a helyi infókra lesz kíváncsi nem arra hogy Budapesten vagy épp a Balatonnál milyen nagy dugó van...
 #172391  Szerző: mikrofonos
 
Debrecenről mindenki tudja, hogy egy konzervatív hely, ahol az emberek ragaszkodnak a megszokásokhoz. (írom ezt debreceni születésűként)
Ez egy baromira beágyazott rádió, szóval merő megszokásból ezt hallgatja mindenki, akármekkora is az R1 nyomulása. A Petőfi pedig vagyogat....
Én néha - csak úgy kiváncsiságból - hallgatom neten a reggelüket. Hát nem nagyon dob fel.
Molnár Ginát kedvelem, igaz dolgoztunk együtt és személyesen is ismerem. Szerintem jól csinálja.
A kicsit mindenkinek megfelelni akarás engem is zavar.
Szerintem a legtöbben azért (is) hallgatják mert örökké mondják a trafipaxos helyeket, ami még az RDS-re is kijön. Márpedig 90% csak autóban hallgat rádiót - gondolom én, aki viszont autóban szinte alig hallgatok rádiót mert idegesít. Otthon viszont örökké - TV helyett.
 #171481  Szerző: benjamin
 
Munkahelyen csak ez a rádió szól így volt időm elemezni a zenei kínálatot.
1.Jópofa dolog lejátszani Pamkutyáéknak a Despacito paródiáját egyszer de szerintem heavy rotationban baromira nincs helye egy régiós vezető rádióban.
2.DopeMan és Emilio-Nincsen Arra Szó című számát minden nap hallom minden nap hallom.Ennek mi értelme?Még régen se volt akkora sláger hogy minden nap menjen.
3.Mintha görcsösen meg akarna felelni mindenkinek a rádió.Túl szélesnek érzem a zenei palettát plusz egymás után nagyon furcsa váltások vannak pl tegnap Cserháti Édes kisfiam után egy Burak Yeter Tuesday(???)
4.Nagyon lapos a rádió.Semmi tematika a közlekedési híreken kívül semmit alig van szó helyi dolgokról játékok sincsenek lapos az egész.Este 8 után meg semmi.
+Az a baj ennek a rádiónak helyi szinten nincs konkurenciája.Akárhova megyek ez szól mert "Best fm Debrecen rádiója" csak hogy ez nem jelenti azt hogy nem kell odafigyelni.
 #171008  Szerző: broadcaster
 
Nemrég hallgattam bele a napi adásokba. Mi történt a rádióval?
A reggeli műsor baromira unalmas.
A délelőtti és délutáni sáv hasonló a reggelhez, 2 zene között valamivel kitöltve, éppen szól valami...
Az esti kívánságműsor után megáll az élet...
Hova lettek a tematikus pl. társkereső vagy beszélgetős műsorok?
Miért nincsenek kitelepülések?
Régen a hétvégi Party Zónában helyi Dj-k zenéltek. Ez is megszűnt.

Döglődés van?
 #170445  Szerző: tams90
 
benjamin írta:Nem mintha annyira érdekelte volna őket az a frekvencia.Még a honlapjukon sincs feltüntetve.
Tévedés! Eddig fent volt! A Facebook oldalon is,ott pl tegnap vették le a Hajdúnánás 93.3-at
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 32