RADIOSITE Fórum

  • Amadeus Rádió - Szolnok - 102.4 MHz

 #73554  Szerző: Rádiós
 
Az Amadeus nem független! Maradjunk annyiban hogy szépen építik a rádiót, már most elsütik a zenéket és az oldal is indulás előtt el lett indítva. Zeneileg olyan érzésem van, mintha maguknak zenélnének de tuti a célcsoport az 50+ vagy talán 55-60 felettiek.
 #73350  Szerző: zotya54
 
donder írta:
PooLee írta:Mosonmagyaróváron sem lehet fogni. (nem ott vagyok, de bárkivel fogadok)
:lol:
Nem zavar senkit, hogy egy szolnoki helyi adó.Inkább segitsétek az indulását (már elég ritka az uj "független" adás).Kisérlet adás meg már ilyen néha...
 #73333  Szerző: donder
 
PooLee írta:Mosonmagyaróváron sem lehet fogni. (nem ott vagyok, de bárkivel fogadok)
:lol:
 #73320  Szerző: PooLee
 
Mosonmagyaróváron sem lehet fogni. (nem ott vagyok, de bárkivel fogadok)
 #73311  Szerző: donder
 
Andrew5 írta:Debrecenig nem szó el az fix :-)
hogy is szólna el Andrew... :P
 #73309  Szerző: Andrew5
 
Debrecenig nem szó el az fix :-)
 #73308  Szerző: Ati7
 
Zoey!
Ha, esteleg megtudnád adni a pontosan a cég címét, akkor elmegyek és körbeszimatolok a környéken, megnézem őket! :)
 #73270  Szerző: Nightman
 
A nevét.. :D Ha ez így marad,akkor kaptunk egy Sztár fm szerű katyvazt.. Egyébként ma mintha gyengült volna a teljesítménye. Nem sokat,úgy kb pár száz wattot.. :o
 #73171  Szerző: benjamin
 
Mit takar az hogy a kúltúrrádió?
 #73097  Szerző: Nightman
 
A-ma-Deus....Nagggyon kultúr... :party: Kern András.. Mindenesetre jobb mint a tucatrádiók.. Egyenlőre. Míg be nem nyeli a piac. Vagy behódol a közizlésnek,vagy csőd. S a vízválasztó vonalat kb egy év múlva éri el.. :sealed: Emlékeztek pl a Neo Fm indulására? Na majd mi aztán megmutatjuk.. S mi lett a nagy tervekkel? Az akkori arculattal? Egyáltalán emlékszik még rá valaki? Vannak itt néhányan,akik ilyen-olyan pillanatokat szeretnek rögzíteni bizonyos rádiókból. Ha tetszik az Amadeus jelenlegi stílusa,akkor nyomd a rec gombot most,hogy kis idő múlva legyen mit az orruk alá dörgölni.. :P
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14