RADIOSITE Fórum

  • Amadeus Rádió - Szolnok - 102.4 MHz

 #74203  Szerző: PooLee
 
Ami engem illet, a dicséreteimet mindenképpen visszavonom. Amilyen kellemes csalódás volt zeneileg egy hete, tegnap bekapcsolva pont annyira volt kiábrándító, és mindenféle várakozást alulmúló. De ha be sem kapcsoltam volna, hanem csak a toplistára nézek, az is elég lett volna: Haddaway - What Is Love az első... No komment... ez mitől lenne kulturális, akár egy icipicit is? De aztán jön még Enrique Iglesias, Rihanna, és ez még hagyján. Tegnap valami ősmagyar vinnyogás szólt, mikor odakapcsoltam. Mi több, megtudtam, ki lesz az egyik munkatársuk. Több, mint elég volt - főleg ez mind, egyszerre... :D
 #74198  Szerző: Rádiós
 
Egyelőre ez még kísérleti adás, és ezért nem hinném, hogy ez a végleges zenei formátum! Még egy megszólalás nem volt. Ebből nehéz levonni bármilyen következtetéseket! Sokszor meg sem egyezik az online adás az oldalon írtakkal! A minősége is borzalmas.
 #74175  Szerző: Zoey
 
http://www.amadeusradio.hu
Elég sokat frissítettek rajta, fent van a műsorterv, elérhetőségek, stb...
A kívánságfalra írt üzenetek alapján nagyon az látszik, hogy főleg retro dalokat kérnek a hallgatók, és főleg ilyeneket is játszik a rádió. Néha valóban becsúszik egy-egy új felvétel, ez kicsit borítja a rendet.
Pedig el tudnék képzelni egy kizárólag régebbi zenéket játszó rádiót a megszűnt Sztár Fm mintájára, bár nem tudom, mennyire állná meg a helyét kizárólag egy térségben. Mindenesetre sok sikert!
 #73968  Szerző: Nightman
 
PooLee írta:Ma volt szerencsém az éterben belehallgatni az Amadeus kísérleti adásába, és kövezzetek meg, de nekem kifejezetten tetszett! (pedig még van hátra néhány évtized, hogy 50 éves legyek) Az az érzésem volt, hogy hosszú idő után volt értelme bekapcsolnom a rádiót Magyarországon. Bár lehet, hogy csak egy szerencsés részt fogtam ki zeneileg, de csupa nagyszerű szám szólt; olyan popzenék, amiket nem játszott ronggyá a sokak által istenített sláger"rádió" és társai, emellett igényes szignálokat hallottam, és hangzásilag is rendben van. (ezt sem mondhatja el magáról egyáltalán mindenki, lásd: a vezető Class FM) Szóval én kíváncsian várom a fejleményeket, még akár egy jó rádió is kisülhet belőle! :)
Nem tudom.. Lehet lecserélték a zenei szerkesztőt.. Ma, Katy Perry,Lily Allen még elmentek, de Britney Spears-nél dobtam egy hátast.. Ennyi volt a kultúr? Az hogy én nem tudom behatárolni a célközönséget,csak nekem baj. A nagyobb baj,hogy ők sem.. kapkodást érzek az egészben így..
 #73747  Szerző: jimmer
 
a weboldal elég egyedi, viszont a felső részében bőven lenne hely, így olyan kihasználatlannak tűnik. Mivel elsősorban helyi adó, én a hírekbe nem is tennék országos híreket, aki akarja elolvassa bármelyik portálon. ide (én) kizárólag helyi híreket, helyi sporthíreket stb tennék.

Ahogy látom, a 42Net kiírja a szignált is mint következő zene :)
 #73714  Szerző: Zoey
 
Ati7 írta:Zoey!
Ha, esteleg megtudnád adni a pontosan a cég címét, akkor elmegyek és körbeszimatolok a környéken, megnézem őket! :)
Kecskemét Márton Áron út 14/B
 #73664  Szerző: PooLee
 
Ma volt szerencsém az éterben belehallgatni az Amadeus kísérleti adásába, és kövezzetek meg, de nekem kifejezetten tetszett! (pedig még van hátra néhány évtized, hogy 50 éves legyek) Az az érzésem volt, hogy hosszú idő után volt értelme bekapcsolnom a rádiót Magyarországon. Bár lehet, hogy csak egy szerencsés részt fogtam ki zeneileg, de csupa nagyszerű szám szólt; olyan popzenék, amiket nem játszott ronggyá a sokak által istenített sláger"rádió" és társai, emellett igényes szignálokat hallottam, és hangzásilag is rendben van. (ezt sem mondhatja el magáról egyáltalán mindenki, lásd: a vezető Class FM) Szóval én kíváncsian várom a fejleményeket, még akár egy jó rádió is kisülhet belőle! :)
 #73578  Szerző: Rádiós
 
Úgy gondoltam én is. Bár ebben semmi szégyellni való nincs.
 #73575  Szerző: markfelt
 
...csak inkább privátban, ha kérhetném.
 #73574  Szerző: Attis
 
Az Amadeus nem független!
Ezt kifejtenéd picit?
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14