RADIOSITE Fórum

  • Csaba Rádió - Békéscsaba - 88.9 MHz

 #172971  Szerző: djlacee
 
Gyurii írta:Kicsiben, itt is az zajlik le, mint fent Pesten nagyban sok esetben.

Segget csinálni a szánkból, felköpni, és alá állni. Ha jobban tetszik...

Beszédhibás hírolvasón, és Karakas Balázson kívül senki más nincs. Mega ugyanez, ja nem ott csak a hírolvasó van!

5 frekvencián!!!!!!44!négy!!44!!!!!! :gülü2:
Az 5 freki hogy jött ki?
Békéscsaba ×2, Gyula, Orosháza
 #172966  Szerző: Marcii
 
Gyurii írta:Kicsiben, itt is az zajlik le, mint fent Pesten nagyban sok esetben.

Segget csinálni a szánkból, felköpni, és alá állni. Ha jobban tetszik...

Beszédhibás hírolvasón, és Karakas Balázson kívül senki más nincs. Mega ugyanez, ja nem ott csak a hírolvasó van!

5 frekvencián!!!!!!44!négy!!44!!!!!! :gülü2:
Ez egyébként lustaság,vagy pénz hiány?
 #172961  Szerző: Gyurii
 
Kicsiben, itt is az zajlik le, mint fent Pesten nagyban sok esetben.

Segget csinálni a szánkból, felköpni, és alá állni. Ha jobban tetszik...

Beszédhibás hírolvasón, és Karakas Balázson kívül senki más nincs. Mega ugyanez, ja nem ott csak a hírolvasó van!

5 frekvencián!!!!!!44!négy!!44!!!!!! :gülü2:
 #172911  Szerző: djlacee
 
"Békéscsaba nyertes frekvenciája"
 #172909  Szerző: Marcii
 
witiruve írta:"az is lehetne egyébként, hogy Andy Vajna a főnököm és akkor azt mondja jó akkor te holnaptól nem kellesz, és akkor hova megyek?" - Oszlács Norbert, RTL Klub, Házon kívül
Erre gondoltam az előző sorok írásakor.Csupán ezért tartottam gerinctelennek a fikázást pedig arra értettem hogy hangsúlyozza azt ez az eredeti,miközben a videó készítése előtt két héttel még a 88.9-en volt.
 #172907  Szerző: witiruve
 
"az is lehetne egyébként, hogy Andy Vajna a főnököm és akkor azt mondja jó akkor te holnaptól nem kellesz, és akkor hova megyek?" - Oszlács Norbert, RTL Klub, Házon kívül
 #172905  Szerző: noartist
 
altermanus írta:
noartist írta:
Marcii írta:https://www.facebook.com/radio1bekescsa ... 419384355/
Eléggé nagy gerinctelenség eljönni a 88.9-től tíz év után majd az előző munkahelyét fikázni...
Fikázni?
:lool: :lool: :lool:
Nem, nem a szóhasználat miatt kérdeztem vissza.

A Radio Plus kft-féle Rádió 1 stabilabb munkalehetőség, és ha a keresetre nem is térünk ki, már akkor is megéri. Mindenkinek egyéni döntése, hol dolgozik, és hiába akarjuk belevinni, ebben a részben nincs politika. Kapott egy sok szempontból jobb ajánlatot, és élt vele. Semmi fikázást nem érzek a fenti videójából.
 #172904  Szerző: altermanus
 
noartist írta:
Marcii írta:https://www.facebook.com/radio1bekescsa ... 419384355/
Eléggé nagy gerinctelenség eljönni a 88.9-től tíz év után majd az előző munkahelyét fikázni...
Fikázni?
:lool: :lool: :lool:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 44