RADIOSITE Fórum

  • Torony Rádió - Békés - 94.4 MHz

 #183715  Szerző: Gyurii
 
(Nagy nehezen) megtaláltam a 94.4 pályázati kiírását az NMHH honlapján, 23e-es vételkörzet Békésre van meghirdetve. Valaki írta, hogy "behozzák" a megyeszékhelyre az adót, de ezek szerint nem.

Kíváncsi leszek 23.000 fős kereskedelmi vételkörzet kinek lesz csábító... (Bár azért valjuk meg az a 23.000 elég csekély, egy antennával megszólít az a közel 100ezer embert is.) :roll:
 #182760  Szerző: Adani12345
 
A zenetár nem frissült 2017 eleje óta abszolút random, főleg régi zenék mennek, még régi kabarék is ha épp oda ugrik a lejátszó.
 #182660  Szerző: Glenn
 
Adani12345 írta: 2019.04.16. 22:10 Menjen, mondjuk azt továbbra se értem, miért jó ez bárkinek is? Ha legalább hirdetéseket adnának, de még azt sem. Bevétel nulla, csak a pénzt viszi. Kinek éri meg így működtetni? Gyakorlatilag már majd két éve csak viszi a pénzt és nem hoz egy fillért sem, ha lekapcsolnák legalább költséget nem generálna.
Jaj, bár felénk lenne egy ilyen rádió. Kit érdekelnek a hirdetések? Amik ráadásul a legrosszabbkor szakítják meg a zenét. A hallgatót szerintem nagyon nem érdekli, kinek éri meg és hogyan, a költséget nem neki generálja, viszont végre felesleges rizsa nélkül hallhat rádióműsort. :yes:
Kérdés persze - mivel én nem hallom -, hogy milyen a zenei kínálat, mert ha rossz, akkor tényleg inkább legyen ssss, akkor pályáztatható a freki (már ha a nagyhatalmú hatóság is úgy akarja).
 #182658  Szerző: Adani12345
 
Menjen, mondjuk azt továbbra se értem, miért jó ez bárkinek is? Ha legalább hirdetéseket adnának, de még azt sem. Bevétel nulla, csak a pénzt viszi. Kinek éri meg így működtetni? Gyakorlatilag már majd két éve csak viszi a pénzt és nem hoz egy fillért sem, ha lekapcsolnák legalább költséget nem generálna.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24