RADIOSITE Fórum

  • Rádió 88 - Szeged - 95.4 MHz

 #27425  Szerző: mgabor
 
Márk már volt régebben is, nem ugrik be most, hogy a 88-ban vagy a Juventuson vagy mindkettőben.
 #27409  Szerző: SzD
 
Az új műsorvezetőjük, Magyar Márk egész jó.
Nem fél élőben beszélni, nem csak lényegtelen hülyeségekről tud beszélni.
A megszólalásain hallatszik is, hogy élőben tolja, és nem kelti azt a benyomást, hogy egy robot beszél. Kár, hogy nem nagyon illik bele a környezetébe, mert hát a nagy átlag...inkább hagyjuk.
Legalább vasárnap délelőtt élvezhető a Rádió88. Persze ez szubjektív, van aki a többieket is szereti.
 #27201  Szerző: SzD
 
Lényeg az értelem! :gülü2:
Élő adásban letolt nadrággal a stúdióban rohangálni, mindezt webkamerával végigközvetítve...és utána még ilyen képeket is rakosgatnak a honlapjukra...
Kurva viccesek. :|
 #23946  Szerző: Sakál
 
Spórolnak a mássalhangzókkal! :D
 #23943  Szerző: MrG
 
Chriss írta:
SzD írta:Műsorvezetőt keres a Rádió88!
azt hiszem, az lehet a beugró, hogy fel kell fedezni az egyetlen helyesírási hibát a szövegben! nekem sikerült, úgyhogy küldök demot...
:lol:
Van ott több is...
 #23942  Szerző: mgabor
 
nekem még nem tűnt fel, régen pedig hallgattam sokat
olyan megszokott hang, szerintem felesleges cserélni :)
 #23941  Szerző: SzD
 
Remélem jól sikerül majd választaniuk. :) Meg esetleg kicsit változik is a műsorrend. Ráférne egy kis frissítés a 95.4-re.
Alapjában véve jó kis rádió lenne ez, csak van egy-két "érdekes" arc az ott dolgozók közül, de ez biztosan csak az én meglátásom. Meg, amit nem tudok feldolgozni, hogy egy rádiónak hogy lehet beszédhibás az állomáshangja?!
Azt még megértem, hogy a hírszerkesztők közül van, aki beszédhibás (egyikőjük nagyon durva s, sz, z, stb. betűket ejt ki), de hogy a sztésönvojsz...az durva. :torgyan: Ráadásul szerintem Pataki Ferenc abszolút nem jó erre a feladatra, mert semmi "extra" nincs a hangjában, ami azért elvárható lenne... Bizonyára valakinek a valakije
Színésznek biztosan jobb.
De végülis mindegy. A lényeg, hogy a felmérések alapján a leghalgatottab, azt' csak pénz legyen, a többi nem olyan fontos.
 #23938  Szerző: Chriss
 
SzD írta:Műsorvezetőt keres a Rádió88!
azt hiszem, az lehet a beugró, hogy fel kell fedezni az egyetlen helyesírási hibát a szövegben! nekem sikerült, úgyhogy küldök demot...
:lol:
 #14445  Szerző: SzD
 
Nálam is, mert nem túl jó a gépem. De csak akkor, ha Mozillával nézem. IE-nél nem lassít egyáltalán! 8-)
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24