RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #201959  Szerző: Promenád
 
007 írta: 2024.03.08. 23:22 Vagy egy hete "HELLO MELO - RADIO 7" Van kiírva RT-ben. Mivel szerintem senki le sem szarja őket, el is fér. Csak már újabban azt szoktam megnézni, mit írnak vagy hogy még működik-e.


Kálmán kiszállt? Beleszartak, szétbaszták és kiszállt? Szép... beszédes, hogy ha ezzel a rádióval így bánnak, mit csinálnak a közvagyonnal?
Na mindegy, kár érte. Van, de minek...
Március 6-án jelezte ezt a szándékát, miután botrány tört ki amiatt, hogy Navracsics Tibort támadja több millió Ft-ért vásárolt hirdetésekben a Promenád24. A változás már március 7-én megtörtént, Bada János lett az egyedüli tulajdonos.
 #201951  Szerző: Promenád
 
007 írta: 2024.04.11. 14:40
Promenád írta: 2024.03.12. 16:10 A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság pénzbírságot szabott ki a rádióra, mert nem tett közzé megfelelő mennyiségű közszolgálati, továbbá helyi közélettel foglalkozó, illetve a mindennapi életet segítő, valamint a nemzetiségi vagy más kisebbségek igényeinek szolgálatára szánt műsorszámot, illetve szöveges tartalmat. Az elmarasztalás a 2023 december 11-17 közötti időszakra érvényes. A Dél-alföldi Média Centrum Kft. így az általa üzemeltetett Rádió 7 törvénysértését követően 40 ezer Ft bírságot köteles megfizetni, illetve egy közleményt is közzé kell tenniük, amit a mai nap folyamán a hírekben megtettek. :D

Ennek nincs hatása a frekvenciahasználati idő hosszabbítására? Vagy fideszes fideszesnek farkasa papíron, egyébként pedig semmi következménye? :blush:
Jó kérdés. Mondjuk annyi reakciója volt a közösségi oldalon, hogy a ,,hallgatók" egy része kevesellte a bírság összegét. :D
 #201950  Szerző: 007
 
Promenád írta: 2024.03.12. 16:10 A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság pénzbírságot szabott ki a rádióra, mert nem tett közzé megfelelő mennyiségű közszolgálati, továbbá helyi közélettel foglalkozó, illetve a mindennapi életet segítő, valamint a nemzetiségi vagy más kisebbségek igényeinek szolgálatára szánt műsorszámot, illetve szöveges tartalmat. Az elmarasztalás a 2023 december 11-17 közötti időszakra érvényes. A Dél-alföldi Média Centrum Kft. így az általa üzemeltetett Rádió 7 törvénysértését követően 40 ezer Ft bírságot köteles megfizetni, illetve egy közleményt is közzé kell tenniük, amit a mai nap folyamán a hírekben megtettek. :D

Ennek nincs hatása a frekvenciahasználati idő hosszabbítására? Vagy fideszes fideszesnek farkasa papíron, egyébként pedig semmi következménye? :blush:
 #201850  Szerző: Promenád
 
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság pénzbírságot szabott ki a rádióra, mert nem tett közzé megfelelő mennyiségű közszolgálati, továbbá helyi közélettel foglalkozó, illetve a mindennapi életet segítő, valamint a nemzetiségi vagy más kisebbségek igényeinek szolgálatára szánt műsorszámot, illetve szöveges tartalmat. Az elmarasztalás a 2023 december 11-17 közötti időszakra érvényes. A Dél-alföldi Média Centrum Kft. így az általa üzemeltetett Rádió 7 törvénysértését követően 40 ezer Ft bírságot köteles megfizetni, illetve egy közleményt is közzé kell tenniük, amit a mai nap folyamán a hírekben megtettek. :D
 #201825  Szerző: shadoe
 
007 írta: 2024.03.08. 23:22 Vagy egy hete "HELLO MELO - RADIO 7" Van kiírva RT-ben. Mivel szerintem senki le sem szarja őket, el is fér. Csak már újabban azt szoktam megnézni, mit írnak vagy hogy még működik-e.


Kálmán kiszállt? Beleszartak, szétbaszták és kiszállt? Szép... beszédes, hogy ha ezzel a rádióval így bánnak, mit csinálnak a közvagyonnal?
Na mindegy, kár érte. Van, de minek...
A Pesti Tv-vel is jól elbántak. Mondjuk én szeretem nézni, ahogy rogy össze a szennymédiájuk szemenként, és várom is a folytatást már nagyon.
 #201822  Szerző: 007
 
Vagy egy hete "HELLO MELO - RADIO 7" Van kiírva RT-ben. Mivel szerintem senki le sem szarja őket, el is fér. Csak már újabban azt szoktam megnézni, mit írnak vagy hogy még működik-e.


Kálmán kiszállt? Beleszartak, szétbaszták és kiszállt? Szép... beszédes, hogy ha ezzel a rádióval így bánnak, mit csinálnak a közvagyonnal?
Na mindegy, kár érte. Van, de minek...
 #201812  Szerző: Promenád
 
Igen, ebből is látszik, hogy kissé a végfok az adóban időnként sztrájkol a sok fel és le teljesítmény csavargatástól. Jut eszembe: Rátkay (Philip) Kálmán kiszállt a buliból, lemondott a tulajdoni részéről. :D Süllyed ez a rádió lefele anyagilag is. ;)
 #201794  Szerző: gabor15
 
Hódmezővásárhelyről totál ingadozó a teljesítmény - kb. már vagy 15 éve... A makói és a kisteleki adók stabilan jönnek.
Promenád írta: 2024.02.18. 18:45
007 írta: 2024.02.18. 13:14 Nagy baj lehet, a makói és Hódmezővásárhelyi adó is le van kapcsolva. Nem kár érte :troll:
Lehet megint beégett az antenna mivel hétvégén "lehetőség" van nagyobb teljesítménnyel megszólítani a még meg maradt "népes" tábort. Anno is volt rá példa... a megengedett 180W helyett 300-zal ment ki Labozár Tóni bácsi vasárnap délután. Másnap nem volt adás csak a 10 emeletes környékén.... :D
 #201767  Szerző: Promenád
 
007 írta: 2024.02.18. 13:14 Nagy baj lehet, a makói és Hódmezővásárhelyi adó is le van kapcsolva. Nem kár érte :troll:
Lehet megint beégett az antenna mivel hétvégén "lehetőség" van nagyobb teljesítménnyel megszólítani a még meg maradt "népes" tábort. Anno is volt rá példa... a megengedett 180W helyett 300-zal ment ki Labozár Tóni bácsi vasárnap délután. Másnap nem volt adás csak a 10 emeletes környékén.... :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23