RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #38799  Szerző: Promenád
 
kriskao írta:Na ki Promenád??? Hát a Rádió7 egyik műsorvezetője....!!!! pfff!!!.... ennyit erről
Nem tudom honnan vedted az ínfót, én nem mondanám úgy a rádió telefonszámának utolsó számjegyét, hogy héten, hanem heten. :P :D
 #38739  Szerző: kriskao
 
Na ki Promenád??? Hát a Rádió7 egyik műsorvezetője....!!!! pfff!!!.... ennyit erről
 #29787  Szerző: Promenád
 
Zeegee22 írta:
Sakál írta:Basszus és most jól írt le minden szót! :shock:
:shock: :sealed: no comment :yes:
Látom már megint azzal foglalkoztok, amivel nem kell. Ezért tart a Rádió 7 is ott, ahol most tart. :hehe: Erre már nem tudtok mit írni, látom. :D :fuckyou:
 #29724  Szerző: Zeegee22
 
Sakál írta:Basszus és most jól írt le minden szót! :shock:
:shock: :sealed: no comment :yes:
 #29716  Szerző: Sakál
 
Basszus és most jól írt le minden szót! :shock:
 #29623  Szerző: Promenád
 
Zeegee22 írta:Nem a témához írok, de... :lol: :blush: látom ami nem megy azt nem erőltetjük. :sealed: Helyesírás. :lol:

Ez sem témába illő: aki csak a helyesírási hibákat böngészi, az inkább ne írjon semmit. Ha csak erre tudsz figyelni és nem a témához szólni, akkor ne pötyögj semmit. Köszi.
 #29565  Szerző: Zeegee22
 
Nem a témához írok, de... :lol: :blush: látom ami nem megy azt nem erőltetjük. :sealed: Helyesírás. :lol:
 #28643  Szerző: Promenád
 
Azt vettem észre, hogy amióta véleményezzük a Rádió 7-t némi kis változást tapasztaltam a zenékben. Szerintem abból a netes rádióból merített Gyula ötletet, amit csináltam. :lol:

Valamelyik vasárnap meg a nagy Szívküldit kritizálták SMS-ben, annyi volt a kommentár hozzá, hogy vállalja fel saját nevével aki írta, ha nem tetszik a műsor tekerjen át egy másik rádióra. Mellesleg a nagyon okosa 3 fajta telefonszámmal írt be ugyanazzal a becenévvel - valószínű jól megy neki, ha ennyi mobilról tudd küldeni. :D
 #28635  Szerző: SzD
 
Sakál írta:De azért ez is elég ciki: "Íngerszegény" és "szŐveg"... :( ja és "elvÍleg"
Van ott több is. :S
 #28625  Szerző: Sakál
 
De azért ez is elég ciki: "Íngerszegény" és "szŐveg"... :( ja és "elvÍleg"
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23