RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #19173  Szerző: mg
 
... ez azért már hihetetlen számomra ...

... de olyat hallottam, hogy nem szabadott a vendégek mikrofonjait panorámázni, mert akkor akinek mono kisrádiója van, nem fogja az egyiket hallani ...
 #19172  Szerző: Promenád
 
Jani írta:Én kíváncsi vagyok rá. ;) ^^
Oké. Egyszer kitalálta ez a nagyon okos, hogy egy számítógépet kössenek két monitorra és azt hídte, hogy ettől nagyobb lesz a gép teljesítménye. Vagy amikor úgy feltuningólta az adó végfokát, hogy 2 napig aztán nem volt adás, mert az antenna csatlakozó szószerint füstölt már.... ... és addig csak olyan 200m m-es sugarú kőrben lehetett a rádiót hallgatni, amit a megmaradt antennacsonk kiadott magából...
 #19166  Szerző: Jani
 
Én kíváncsi vagyok rá. ;) ^^
 #19165  Szerző: Promenád
 
Jani írta:Akkor egy hülye fasz lehet! :D
Sajnos... Tudnék egy - két leégető dologgal szolgálni, amibe még ti is beleborzonganátok ;)
 #19164  Szerző: Promenád
 
mg írta::lol: miafaszez?
Ez? A kis Gerhardt gyerek. A kép az Emlékpontnál készült, ha jól emlékszem valami visszaemlékezés volt és élő kívánságműsort csinált közben a Rádió 7. Ennek kapcsán volt beöltözve.
 #19163  Szerző: Jani
 
Akkor egy hülye fasz lehet! :D
 #19162  Szerző: Promenád
 
mg írta:
LuciFerko írta:http://www.kuruc.info/r/26/40398/
[bocsi a forrásért de mega :lol: ]
jaaaajfaszom... tiltsuk be a filmmúzeumot is, meg égessünk el mindent...
(amúgy anno rádióheteztem én is, de öltözött volna be, akinek imre az anyja :))

Itt nem is a rádió készítőkkel van gond, hanem a rádió vezetőjével: amit kitalál, abba nem igazán szólhatnak bele a többiek. Ez szerintem Égető Gyulának volt valami agyament ötlete inkább - kinézem az öregből.
Nehezen viseli el, hogy nem egyeduralkodója a hódmezővásárhelyi rádió piacnak, szereti lenyúlni mások ötleteit, de sajátja egy darab sincs.
 #18240  Szerző: mg
 
LuciFerko írta:http://www.kuruc.info/r/26/40398/
[bocsi a forrásért de mega :lol: ]
jaaaajfaszom... tiltsuk be a filmmúzeumot is, meg égessünk el mindent...
(amúgy anno rádióheteztem én is, de öltözött volna be, akinek imre az anyja :))
 #18230  Szerző: mg
 
:lol: miafaszez?
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23