RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #28603  Szerző: Promenád
 
mgabor írta:Vettem föl nektek némi ízelítőt a remek Rádió 7 híreiből. Rendszeresen ilyen, ma ez volt a gyöngyszem.

http://playground.radiomi.hu/wtf.mp3

Ebből is látszik, hogy nem elég, ha az ember magyarból 5-ös volt, ha közbe ingerszegényen és nem értelemszerűen olvass fel egy szöveget. Ahhoz képest, hogy minden műsorvezető beszédtechnikai órákra logopédushoz jár... elvileg....
 #28498  Szerző: mgabor
 
live írta:Ejjha, elég szexéhes lehet a csaj, nem tudom hányszor mondta, hogy így állnak, úgy állnak :lol:

Emellett persze a profizmus is ott van! ;)
persze, meg rohadtul nem derül ki az se, hogy egyáltalán melyik csapatról beszél :lol:
 #28497  Szerző: live
 
mgabor írta:Vettem föl nektek némi ízelítőt a remek Rádió 7 híreiből. Rendszeresen ilyen, ma ez volt a gyöngyszem.

http://playground.radiomi.hu/wtf.mp3
Ejjha, elég szexéhes lehet a csaj, nem tudom hányszor mondta, hogy így állnak, úgy állnak :lol:

Emellett persze a profizmus is ott van! ;)
 #28496  Szerző: mgabor
 
Vettem föl nektek némi ízelítőt a remek Rádió 7 híreiből. Rendszeresen ilyen, ma ez volt a gyöngyszem.

http://playground.radiomi.hu/wtf.mp3
 #26502  Szerző: Promenád
 
mgabor írta:Vásárhely elvileg elég nagy város lenne ahhoz, hogy eltartson egy jobb kerrádiót, csak hát ugye elsősorban a politikai helyzet... :)


Elvileg? Magyarország második legnagyobb közigazgatási területe Budapest után. A politikai helyzetről meg csak annyit: Ha nem megy a szekered kénytelen vagy a politikát is bele vonni. Önkormányzati hirdetés útján bezsebeled a pénzt és máris tudod működtetni az egészet, amikor már a kutya se figyel rád. Ezt Lázárék szépen kigondolták, azóta is a rádió egy része bújtatott önkormányzati pénzekből van.

Lásd a Juventus rádió sorsát: tele voltak lelkesedéssel, aztán hírtelen mély zuhanásba kezdtek. Én már annak idején megmondtam, hogy ez a rádió nem lesz magas életű. (Hozzászólásomat erről, aki az Iwiwen is fent van, a hódmezővásárhelyi topikokban a V.I.P. Rádió részben olvashatja el. De ha esetleg valakit érdekel majd ide másolhatóm.)

A vásárhelyi kisközösségi rádió is sajnos ezekből a pénzekből tengeti az életét ( - a helyi ellenzékiek cserébe egy-két Közélet Közérzet című műsorban elcsacsogják két órahosszán át a nagy semmit - ) már több hónapja, mert az otanni őkéntesek rájöttek, hogy pusztán lelkesedésből nem lehet rádiózni.

Már "Lui Bácsi" sem olyan amilyen volt, itt már Gyula diktál. ( JoNeS tudja mire gondolok.)

Ha lenne pénzem rá működtetnék itt a városban egy normális kereskedelmi rádiót és megmutatnám az itt élő kedves médiákban dolgozó pereputtynak (azért írom így, mert szinte tényleg egymásba ér már nekik, amijük van), hogy igenis lehet itt politikamentes rádiót csinálni. Amikor médiás berkekben mindenki tudd mindenkiről és mindenhól megfordul, akkor nagyon nehéz egy olyan csapatot létrehozni, ahol alig lehet új embereket találni.
 #26498  Szerző: mgabor
 
Vásárhely elvileg elég nagy város lenne ahhoz, hogy eltartson egy jobb kerrádiót, csak hát ugye elsősorban a politikai helyzet... :)
 #26494  Szerző: JoNeS
 
Közel 28 évet éltem Hódmezővásárhelyen, de nem mernék ott rádiót csinálni. Persze máshol sem nagyon vidéken és Budapest is nyűgös :D
Nem azt írtam hogy nem hiszem el hogy megtörtén a lefüstölés, csak ritka dolog hogy az antenna csonk ég el. De elhiszem, hogy megtörtént!
 #26492  Szerző: Promenád
 
Oké-oké , megadom magam, te nyertél. Sajnos személyesen nem sűrűn nem találkozhattunk, mert Kruzslicz Dáviddal segédkeztem egy ideig és csak köszönés szinten találkoztunk mindig.

Az adó leégéséről pedig csak a szakmában Stefiként ismerős személy tudna neked bővebb felvilágosítást adni, mert az ő szeme láttára füstölt el az egész. Ez egy tényleg megtörtént eset, nem saját magamtól találtam ki.

Abban is igazad van, hogy nem mindenhól eladható az a jól bevált kereskedelmi stílus, de az sem az igazi, ha nem igazán van újítás és a jó ötletek csak botfülekre találnak.
 #26398  Szerző: JoNeS
 
Promenád, oké hogy tudod ki vagyok, no de Te ki vagy? :)

Csak hogy tiszta legyen, mert ott voltam. Az a három rövid engedély még Image rádióként volt. Az elsőnél mint reklámhang, a többinél már mint a cég vezetőjeként volt jelen Gyula. Az elsőt, főleg Varga Árpi mukája hozta össze, de én is igen nagy részt vállaltam belőle. Akkor még élt Orjás (Rádió 88), na meg a Sibalin Endréék, vagy Szatyi (Tisza Rádió). Ők segítetten nekünk elindítani az első 10 napot. Egy bevásárló központ raktárában, függönyökkel elkerítve. Ez volt ám a hőskor :)
A Rádió 7 csak később indult, talán több mint egy évvel. Ha az emlékeim nem csalnak 1994ben. Nem okoskodom, csak ott voltam.

Kíváncsi vagyok Te ki lehetsz. :) Az általad használt szavakból pár dolog kiderülhetne, de nem jövök rá ki is vagy.

Nem láttam még antenna bekötés leégni és a pár száz méteres vételkörzet meg akkor van ha csak az előfok megy.

Én ritkán járok az alföldön már, de ha belehallgatok a Rádió 7-be. találkozom még régen indult műsorokkal. Értem én hogy van Rádió Plusz, meg hasonlók, de nem elfelejtendő hogy vidéken nem kimondottan a Rádió1 Style az eladható. Ha valami eladható még bárhol...
 #26357  Szerző: Promenád
 
JoNeS írta:
Promenád írta:Voltak rá próbálkozások anno egy hetes frekvencia engedélyekkel.

:D Háromszor 10 nap volt.
Igazad van. Te vagy a Jani a gáton, vagy a hegyen? :D A hozzászólásomat utólag pontosítottam így.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23