RADIOSITE Fórum

  • KORONAfm100 - Kalocsa - 100.0 MHz

 #51862  Szerző: Zolee(ractive)
 
Ma Dunaföldváron lehetőségem nyílt belehallgatni a Korona műsorába, közepes minőségben jött. Éppen a rádió toplistája szólt; alapvetően tetszett, hiszen zeneileg friss és nyitott volt! :) A műsor végén pedig arról szólt a műsorvezető, hogy a vihar a minap belecsapott az adóba, úgyhogy adáskimaradások lehetnek, ugyanis nagy erőkkel szerelik.
 #46193  Szerző: boly
 
Az lehet, de az adásprocit meg ilyeneket nem tudok, mi van Dabason.
Adáslebonyi, keverő, mikrofonok azok egyformák.
jimmer írta:viszont a korona szebben szól mint a dabas!
 #46186  Szerző: jimmer
 
viszont a korona szebben szól mint a dabas!
 #46181  Szerző: boly
 
A Korona egy régi Budapesti bérlakásra emlékeztető épület tetejéről sugározz! Pár éve voltunk fenn az adónál a két tulajdonos vezényletével. Az adótechnika fenn a padláson (nagyon meleg helyen van) helyezkedik el és egy szekrény szerűségben van minden. Ami talán hűtve van, de erre már nem emlékszem. Németh István az egyik tulajdonos, aki teljesen normális srác. Vele a Rádió Dabas kapcsán ismerkedtem meg anno, hiszen őt bízták meg a stáb és technika, valamint arculat kialakításával. Ami tegyük hozzá jól is végződött, hiszen egy tényleges helyi kereskedelmi adót sikerült létrehoznia Dabason is. Maga a korona stúdió és az adó között, talán 1-2 utca van. Nautilus az adáslebonyolító, ami aztán Dabasra szintén oda került, valamint az egész Dabasi stúdió felszereltsége megegyezik a koronás stúdióval.

jimmer írta:hmm az nagyon szép. gondolom alapból sem rossz helyről adhatnak, amúgy egy elég jól összerakott helyi rádió, igényes, csak a weboldal nem jön be, azon volna mit újítani sztem.
 #46177  Szerző: jimmer
 
hmm az nagyon szép. gondolom alapból sem rossz helyről adhatnak, amúgy egy elég jól összerakott helyi rádió, igényes, csak a weboldal nem jön be, azon volna mit újítani sztem.
 #46167  Szerző: Pasa
 
Először nem is akartam elhinni, de az azonosító után egyértelmű lett: megfogtam a Korona Rádiót. Ez ebben a kaotikus budapesti éterben nagy szám, főleg, hogy a jelnek át kell verekednie magát az egész városon (III. kerület). Monóban kristálytiszta volt, de néha el-elfédelt. :yes:
 #39918  Szerző: Rádiós
 
Sok sikert. Jó ötletnek tartom. Ilyenre szükség van.
 #3498  Szerző: jimmer
 
gyári opelbe rakott kenwood. Soltvadkertre beérve kapcsoltunk oda, ott még zajos volt, kiérve már teljesen jó volt a vétel (sajna rds-t nem tud)