RADIOSITE Fórum

  • Torony Rádió - Békés - 94.4 MHz

 #165662  Szerző: Kovi02
 
szblcs írta:
kukac írta:
LuciFerko írta:Weboldalukon nincs erről semmi még.
én is csak most hallottam...
Eredetileg nem békéscsabai freki? Mert indulhatna rajta egy jó kis közösségi rádió, például a Katolikus. :D
Nem,ez a freki eredetileg is Békésre van tervezve,de helyi freki Békéscsabán a 103,1(igen 100khz-vel Komádi mellett) 100W-tal.
 #165660  Szerző: kukac
 
joe írta:Ezt a topicot nem olvasom...

Napok óta 24 órában már csak "az éjszaki Jukebox automata" szól...ezek szerint már egy Fideszes képviselő/vállalkozó sem bír fenntartani egy kis helyi rádiót...vagy csak az a probléma, hogy a Békés Drén kegyvesztett lett Orbánéknál, így helyben nincs aki visszaosztjon a közpénzből...
Egy ideig a Dunaaszfalt hirdetése ment náluk, teljesen szürreális volt.
 #165639  Szerző: joe
 
Ezt a topicot nem olvasom...

Napok óta 24 órában már csak "az éjszaki Jukebox automata" szól...ezek szerint már egy Fideszes képviselő/vállalkozó sem bír fenntartani egy kis helyi rádiót...vagy csak az a probléma, hogy a Békés Drén kegyvesztett lett Orbánéknál, így helyben nincs aki visszaosztjon a közpénzből...
 #164991  Szerző: mihalylovics
 
szblcs írta:
kukac írta:
LuciFerko írta:Weboldalukon nincs erről semmi még.
én is csak most hallottam...
Eredetileg nem békéscsabai freki? Mert indulhatna rajta egy jó kis közösségi rádió, például a Katolikus. :D
Még a gondolattól is :vomit: ...
 #164989  Szerző: markfelt
 
kukac írta:
LuciFerko írta:Weboldalukon nincs erről semmi még.
én is csak most hallottam...
Eredetileg nem békéscsabai freki? Mert indulhatna rajta egy jó kis közösségi rádió, például a Katolikus. :D
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24