RADIOSITE Fórum

  • Rádió 451 - Szentes - 106.1 MHz

 #157850  Szerző: Kovi02
 
jimmer írta:Az hagyján, hogy szakmailag a bányászbéka hátsója alatt nagyonsokkal, de az, hogy kocsiban szentes belterületén a kereső nem áll meg rajta, azaz egy pillanatra, majd továbbmegy.. az gáz! És nem vevő gond van, mert ha Szentesen a kocsiban gyenge ST -vel fogom a kecskeméti gong-ot, meg gyengén a class fm-et, akkor a nagy toronyból adott 106.1-nek, ahogy korábban is, már csongrádon meg kellett volna rajta állnia. Valami el van cseszve az RDS beállítások között, ha jól sejtem a TP jel hiánya okozta máskor, máshol ugyanezt a problémát. Azért fura, mert a sugárzást amúgy az AH végzi.
Nekem Félegyházán is megállt rajta a seeker,az RDS löket meg tényleg nagyon gyenge.
 #157843  Szerző: jimmer
 
Az hagyján, hogy szakmailag a bányászbéka hátsója alatt nagyonsokkal, de az, hogy kocsiban szentes belterületén a kereső nem áll meg rajta, azaz egy pillanatra, majd továbbmegy.. az gáz! És nem vevő gond van, mert ha Szentesen a kocsiban gyenge ST -vel fogom a kecskeméti gong-ot, meg gyengén a class fm-et, akkor a nagy toronyból adott 106.1-nek, ahogy korábban is, már csongrádon meg kellett volna rajta állnia. Valami el van cseszve az RDS beállítások között, ha jól sejtem a TP jel hiánya okozta máskor, máshol ugyanezt a problémát. Azért fura, mert a sugárzást amúgy az AH végzi.
 #157828  Szerző: noartist
 
mihalylovics írta:
noartist írta:Rádió Eger?! :oops:
FM 7-ről van szó, annó a 451-et üzemeltető Kultúr-Média nyerte el a 100.7-et, de végül nem ők kezdtek el sugározni.
Akkor már értem, bocsánat.
 #157824  Szerző: mihalylovics
 
noartist írta:Rádió Eger?! :oops:
FM 7-ről van szó, annó a 451-et üzemeltető Kultúr-Média nyerte el a 100.7-et, de végül nem ők kezdtek el sugározni.
 #157821  Szerző: mihalylovics
 
noartist írta: Egyértelműen ez a legamatőrebb rádió az országban. Dolgozik ott valaki, aki rádiós szakember..?
Szerintem van egy mégamatőrebb, Torony névre hallgat.
galga írta: Nekem csak az nem világos, hogy Egerben egy tök jó kis rádiót csinál ugyanez a cég, a 106,1-re meg miért az jut ami.
Az egrit nem ők csinálták, csak eredetileg ők pályáztak a frekire, majd lepasszolták a jelenlegi brigádnak.
 #157820  Szerző: galga
 
noartist írta: Egyértelműen ez a legamatőrebb rádió az országban. Dolgozik ott valaki, aki rádiós szakember..?
Szerintem a néha ide is írogató, egykori Rádió Plusszos Molnár B-t a station voice, bár ez nem jelent semmit,de ő többet tud az biztos.
Nekem csak az nem világos, hogy Egerben egy tök jó kis rádiót csinál ugyanez a cég, a 106,1-re meg miért az jut ami.
 #157818  Szerző: noartist
 
galga írta:
noartist írta:Kicsit elmozdultak populáris irányba -szerintem-.
Kezd a (jelenlegi) Petőfire hasonlítani, néha egy kis Gongos beütéssel. (régi számok betévednek)
Bele hallgatam. Kár volt.
Még mindig nagyon rosszul szól, hangzásban szörnyű, Szentesen néhol valami szláv nyelvű rádió kiüti, több helyen is autóban hallgatva.Mikor hallgattam két zene szólt egymáson Adele-Hello+ valami gyorsabb dal, először azt hittem valami elcseszett remix. Stúdióban nem hallgatják az adást :hit: ? A műsorvezetők még mindig nem tudják egy zenén belül hol lehet megszólalni meddig, esetleg szignált hová lehet egy dal elejére/végére illeszteni, s még mindig hallálosan unják az egészet, nekem ez jön le a megszólalásokból.
Zeneileg nem lenne rossz kissé egységesebb mint volt, de rengeteg a Caramel/Wellhello dal, vagy csak én kapcsoltam rosszkor oda, de gyomlálni kell még a zeneitáron elég sokat. Ami a 106,1-n volt rádió régebben kb ugyanezzel a zenei választékkal operált, csak ott a dalok egymás utániságában nem voltak ekkora ugrálások, sokkal jobban volt beállítva a selector rész.
Így kellett volna indulni anno. Ennyi év után nehéz lesz visszacsábítani a hallgatókat, aki meg az előző stilust (remix remixének a remixe elejétől a végéig, értelmetlen megszólalások, néha kőkemény rock reggel, máskor meg house) kedvelte azok meg most menekülnek el.
Viszont egy szignálban benne maradt a DMX MIX id :sealed: :shock: :lol: .
Kb ennyi, nem én vagyok a célközönség továbbra sem.
Egyértelműen ez a legamatőrebb rádió az országban. Dolgozik ott valaki, aki rádiós szakember..?
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16