RADIOSITE Fórum

  • Csaba Rádió - Békéscsaba - 88.9 MHz

 #185649  Szerző: Richmonde
 
Gyurii írta:87.7 88.0 88.7 89.3 Néhány freki ahova kifröcsög a 88.9 a város számos pontján. :hit:
Elkélne 1 felharmonikus szűrő, mert az NMHH ilyenkor ugyanúgy szankcionál, mintha a többi frekin kalózban adnának...
 #185647  Szerző: Gyurii
 
87.7 88.0 88.7 89.3 Néhány freki ahova kifröcsög a 88.9 a város számos pontján. :hit:
 #182834  Szerző: Gyurii
 
Nem érdekli. Iletve szerintem örüljünk neki, hogy csak FM sugárzási körön belül szól ez a "kényszer rádiózás". Mű az egész, mint a Mega meg a volt R1 88.9 erőlködése.

Playlist ugyanaz kb. mindennnap. Nyomában sincs az "eredeti" 104-nek... :cry:

Nem kellene, hogy Radio 88 szinvonalat szolgáltasson, de szerintem kicsi odafigyeléssel simán lehetne egy tűrhető adót csinálni. Kezdve a playlist frissítésével/megkeverésével egészen a hangzásig, műsorokig. Ha ezek rendbe lesznek beszéljünk majd a stream-ről. (Soha.)
 #182778  Szerző: kristikoma
 
Marcii írta: 2019.04.26. 20:45 Mazánéknak miért örök ellenségük a stream és a weboldal? :x :gülü2: :hit: :hit: :X.:
Gondolom pénz kérdése az egész, valószínűleg nem áll jól, vagy csak simán nem érdekli. Bár amilyen az adás(a Megán is), jobb hogy nincs stream... Mega rádiónak van weboldala.
 #182774  Szerző: Marcii
 
Mazánéknak miért örök ellenségük a stream és a weboldal? :x :gülü2: :hit: :hit: :X.:
 #182056  Szerző: Gyurii
 
kristikoma írta: 2019.02.26. 12:35 Nem értem, hogy az adásprocesszort miért kell ilyen rémesen "beállítani". Belehallgattam, de bár ne tettem volna. Oké, hogy olyan "Mazános", de azért na. Nem egy országos rádióról van szó. Ehhez képest már a Petőfi is high-end, holott az is messze van az igazán jótól hangminőség tekintetében.
Arról nem beszélve, hogy a zenei rotáció is eléggé kiszámítható... :troll: ROCK M PTY pedig csak hab a tortán... :S
 #182050  Szerző: kristikoma
 
Nem értem, hogy az adásprocesszort miért kell ilyen rémesen "beállítani". Belehallgattam, de bár ne tettem volna. Oké, hogy olyan "Mazános", de azért na. Nem egy országos rádióról van szó. Ehhez képest már a Petőfi is high-end, holott az is messze van az igazán jótól hangminőség tekintetében.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 44