RADIOSITE Fórum

  • Halas Rádió - Kiskunhalas - 92.9 MHz

 #124681  Szerző: mihalylovics
 
djlacee írta:
mihalylovics írta:Végül olyan lett, amire számítottam: gyakorlatilag egy helyi Európa rádió koppintás az egész :(((((((
Hát ahogy hallom, tényleg nem egy Party FM
Nem lenne vele semmi baj, ha nem lenne tele tömve vallási műsorokkal. Attól még, hogy az egyház tartja fent, nem kell feltétlenül szószéknek használni, szerintem.

Egyébként a műsorstruktúráról csak annyit, hogy szerintem itt is a régi Petőfis szindróma fog előjönni, annyira mindenkihez akar szólni, hogy végül fordítva sül el és emiatt senkit nem ér el. A zenék nem rosszak, de a vallásos, "elmélkedős" műsor az egyszerű hallgatók nagy részénél elkapcsolási faktor, a vallásos, jellemzően idős hallgató pedig Rihannától meg Maroon 5-tól megy a falnak, ez a minden jó indulattal is csak eklektikusnak mondható műsorprogram elég nagy öngól.
 #124626  Szerző: djlacee
 
mihalylovics írta:Végül olyan lett, amire számítottam: gyakorlatilag egy helyi Európa rádió koppintás az egész :(((((((
Hát ahogy hallom, tényleg nem egy Party FM
 #124575  Szerző: kukac
 
Azért nem feltétlen kell minden áron rádiózni! Ha már a hallgatottság gátja az a sok bullshit amit a hatóságok megkövetelnek, akkor inkább nem.
 #124569  Szerző: jimmer
 
sajnos csak ilyen durva vállalásokkal sikerült elhozni a Mária elől a frekit. de még mindig jobb ez, mint a Mariska, szerintem.
 #124549  Szerző: djlacee
 
Holnap délben indul