RADIOSITE Fórum

  • Rádió 97 - Kiskőrös - 97.0 MHz

 #136634  Szerző: kukac
 
admin írta:nem tudok róla, hogy készült volna mérés Kiskőrösre, mindenesetre az érme másik oldala, pontosabban inkább az "éle" az, hogy mi a fenét keres egy ozone a kiskunságban, vagy akár a 4 duna-menti frekvencián (talán szekszárdon még elfér).

nem azért, mert szar, nem az, de túl szűk szerintem a célcsoportja ezekre az eleve nem túl nagy piacokra. a chr egy urbánus formátum.
"a chr egy urbánus formátum."
- bingó! :) tetszik ez a sallangmentes megközelítés!
igen, egy kicsit én is úgy érzem hogy nem kell mindenhová ez a pót-rádió1-feeling, anno a rádió1-nek is ez volt a nyűgje hogy vidéken az istennek se akart működni az ami egy pesti plázában pedig pont bejövős volt (aztán meg jött a támogatott mérés :))
egy jó helyi rádió simán odaver bármilyen hálózatnak, úgyhogy éppenséggel lehet benne potenciál.
szvsz ezt a diszkósittes dolgot pedig el kell végre felejteni, a célcsoport tovább szűkült és kiment alóla, az egész már nem trendi, elfáradt, vége van. ufff.
 #136633  Szerző: markfelt
 
nem tudok róla, hogy készült volna mérés Kiskőrösre, mindenesetre az érme másik oldala, pontosabban inkább az "éle" az, hogy mi a fenét keres egy ozone a kiskunságban, vagy akár a 4 duna-menti frekvencián (talán szekszárdon még elfér).

nem azért, mert szar, nem az, de túl szűk szerintem a célcsoportja ezekre az eleve nem túl nagy piacokra. a chr egy urbánus formátum.
 #136632  Szerző: kukac
 
molnarb írta:Zorro90: Én azt a tényt, hogy a Disco*s Hit-et már nem veszik át, azért nem érzem feltétlenül "bátor és nagyra becsült lépés"-nek... pontosabban bátornak semmiképp, mert nem hiszem, hogy ennek ekkora súlya volna. 32kit/sec online adásra? Hmmm....

Nekem az az érzésem, hogy a freki tulajdonosát ott helyben pár igazán lelkes és rámenős emberke megfőzte (akik lehet szakmailag annyira azért nem állnak a helyzet magaslatán), hogy "nem kell nekünk az ozone, megcsináljuk mi frankón ezt helyben nanehogymár" és ez lett belőle. Ez a szép weblap, a jó minőségű online adás és pl. az, hogy van, hogy 4-5 dal is "elszalad" a rádió bármilyen azonosítása nélkül. Vagy B verzió: Meg se kellett főzni, egyszerűen a frekitulaj érezte úgy, hogy ez majd menni fog neki egyedül és ért hozzá.
van valami hallgatottsági adat az ózon előtti állapotról és mostanról?
 #136631  Szerző: markfelt
 
molnarb írta:Zorro90: Én azt a tényt, hogy a Disco*s Hit-et már nem veszik át, azért nem érzem feltétlenül "bátor és nagyra becsült lépés"-nek... pontosabban bátornak semmiképp, mert nem hiszem, hogy ennek ekkora súlya volna. 32kit/sec online adásra? Hmmm....

Nekem az az érzésem, hogy a freki tulajdonosát ott helyben pár igazán lelkes és rámenős emberke megfőzte (akik lehet szakmailag annyira azért nem állnak a helyzet magaslatán), hogy "nem kell nekünk az ozone, megcsináljuk mi frankón ezt helyben nanehogymár" és ez lett belőle. Ez a szép weblap, a jó minőségű online adás és pl. az, hogy van, hogy 4-5 dal is "elszalad" a rádió bármilyen azonosítása nélkül. Vagy B verzió: Meg se kellett főzni, egyszerűen a frekitulaj érezte úgy, hogy ez majd menni fog neki egyedül és ért hozzá.
leírtad helyettem a véleményem
 #136629  Szerző: molnarb
 
Zorro90: Én azt a tényt, hogy a Disco*s Hit-et már nem veszik át, azért nem érzem feltétlenül "bátor és nagyra becsült lépés"-nek... pontosabban bátornak semmiképp, mert nem hiszem, hogy ennek ekkora súlya volna. 32kit/sec online adásra? Hmmm....

Nekem az az érzésem, hogy a freki tulajdonosát ott helyben pár igazán lelkes és rámenős emberke megfőzte (akik lehet szakmailag annyira azért nem állnak a helyzet magaslatán), hogy "nem kell nekünk az ozone, megcsináljuk mi frankón ezt helyben nanehogymár" és ez lett belőle. Ez a szép weblap, a jó minőségű online adás és pl. az, hogy van, hogy 4-5 dal is "elszalad" a rádió bármilyen azonosítása nélkül. Vagy B verzió: Meg se kellett főzni, egyszerűen a frekitulaj érezte úgy, hogy ez majd menni fog neki egyedül és ért hozzá.
 #136610  Szerző: Kovi02
 
Egyébként egész sokat voltam Kiskőrösön,és Vadkerten,és végig azt hallgattam! De ha kiválnak a networkből,akkor miért nem változtatnak az RDS en?
A mostani:_KUNSAG___RADIO____OZONE_FM_ helyett lehetne: _KUNSAG_FM_97_,vagy _KUNSAG___RADIO___.
Mostmár a 106,5 helyett a 97,0 van beprogramozva az autórádióba. :) A zenékért pedig külön dicséret! :yes:
 #136605  Szerző: Zorro90
 
Álmodni sem mertem volna, hogy kiválnak az OZONE hálózatból manapság, amikor rádiók önállósodása helyett épp az ellenkező tendencia a jellemző.
Nem tudom, ki a zenefelelős, de hatalmas virtuális pacsi neki! :D Úgy 2 órája hallgatom az online adást, és eddig csak 3-4 szám miatt kapcsoltam ki. Azok se voltak olyan vészesek, ha pl. munkahelyen kéne hallgatni, még azokat is kibírnám. Szerencsére itt nemcsak abból az elég kevés (pontos számot nem tudok) "mai slágerből" áll a buli, mint az OZONE FM-en.
A 20 órai hírek után a Won't Look Back-et játszották (talán nem véletlenül?), és azóta is a saját zenei válogatásuk szól, ezek szerint a Disco*s Hitet már nem veszik át. Szintén bátor és általam nagyra becsült lépés! :D
Úgy hallom, újabban így az esti órákban is a helyi hírblokk megy óránként, ráadásul újra az eredeti Kunság Rádiós, a bedhez illeszkedő szignállal.
Halvány emlékek derengenek még az anno a 91.7-en sugárzó Kunságról (amikor még közük nem volt Mariskához), ahol az éjszakai műsorban még kemény metál is előfordult. Azért remélem, hogy ilyen kilengések már nem fognak előfordulni itt a 97 MHz-en.
Amúgy a régi Kunságos arculatra, szlogenre már nem emlékszem, de szerencsésebb lenne talán a régi szlogent és szignálokat visszahozni (persze ha a frekvenciát mondták benne, azt aktualizálva), vagy a "Mai slágerek maximumon" helyett valami mást kitalálni, hiszen ez már egy másik rádió sajátja. (Most - egyelőre - a megvágott OZONE - Kunságos szignálokkal működik a történet.)
 #136603  Szerző: Kovi02
 
Szignál se volt,1-2mp szünetenként pörögtek a zenék. :shock: Majd egyszer szignál és a műs. v. elkezdi:Na most hoztam nektek még 1 bulvárhírt! :shock: :shock: :shock:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10