RADIOSITE Fórum

  • Lakihegy Rádió - Szigetszentmiklós - 107.0 MHz

 #172624  Szerző: mihalylovics
 
Újabban egyre többet hallgatom, tapasztalataim tulajdonképp pozitívak. Zeneileg többé-kevésbé pótolja a Class FM által hagyott űrt, azonban van, ami kifogásolható: a hétfő esti, Mária Rádiót idéző, vallási nótákkal is tarkított Nem vagy egyedül c. műsor. Ez egész egyszerűen nem fér el egy Hot AC format kereskedelmi rádióban. Szerény véleményem szerint ez több hallgatót tántorít el, mint amennyien ezért idekapcsolnak.
 #164939  Szerző: pébégáz
 
Ezt hallgatom órák óta, és tetszik. Jó a zenei válogatás, megfelelő mennyiségű a duma. (Hírek, információk.) Csak monóban szól itt tisztán,de így is élvezhető.
 #133538  Szerző: Kovi02
 
Campona előtt mobillal,kicsit recsegve jön,1-2 mp után már lejön az RDS-ből is valami,de autóban szinte jobban jön,mint a helyiek.......
 #131693  Szerző: Jani
 
mihalylovics írta:Megint a régi a térerő, legalábbis Budapesten (14. ker) biztosan jön RDS + Sztereó.
Én viszont továbbra sem vettem észre semmi javulást.Még a (11.ker) nem mindenhol jön RDS + Sztereó.A város másik végén,ahol tavaly is jól jött,most csak foltokban jön be.
 #131309  Szerző: Máté
 
mlaszlo írta:Érd felé jelentősen romlott a vételi lehetőség, míg az elmúlt hónapokban bármivel lehetett fogni, most alig jön, csak erősebb antennával lehet megfelelő minőségben fogni.
Én is úgy vettem észre,hogy gyengébb lett. Nálam eddig egész jól jött, most viszont egyáltalán nem jön.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10