RADIOSITE Fórum

  • Rádió Dabas - Dabas - 93.4 MHz

 #190412  Szerző: Glenn
 
Ha esetleg valaki sírna a Sláger FM vagy a Retro gagyi szombat esti műsora (mixe) miatt, a megoldás a Dabas. Most belefutottam és este hét óta "nem tudom letenni". Mix megy, semmi belebeszélés, semmi szpot, semmi reklám (kivéve egész órakor), viszont a legjobb 90-es (és időnként 80-as) zenék szépen ritmusra keverve. Akár bulizni is lehetne rá, de így gép előtt ülve is hibátlan. 40 felett kihagyhatatlan, alatta ajánlott. ;) 8-)
 #132443  Szerző: Kovi02
 
Addig nagyon jól szól,bár nekem úgy tűnik,Bp. a fő irány,mert Gyálon nekem RDS+ST,míg Kecskeméten már a városban nem tiszta
 #132437  Szerző: Snake
 
3 yagi van fent a "silón" kecskemét felé van a fő irány
 #132383  Szerző: dkemeny77
 
Kovi02 írta:Nekem a 93,4 nagyon jól jött,Pest alatt is tisztán hozta az RDS-t.......
Kecskemétig jött még az M5-ön,viszont nem tudtam fogni Solton,se Dunaföldváron......
Irányított az antennarendszer vagy körsugárzó?
Hmm.. Hát én eleget erölködtem vele hogy a Szlováktól be tudjam hozni ...
 #132172  Szerző: egon2
 
A Rádió Dabas sima drót antennával elég jó minőségben fogható Törökbálint,Érd térségében.
 #132109  Szerző: Kovi02
 
Nekem a 93,4 nagyon jól jött,Pest alatt is tisztán hozta az RDS-t.......
Kecskemétig jött még az M5-ön,viszont nem tudtam fogni Solton,se Dunaföldváron......
Irányított az antennarendszer vagy körsugárzó?
 #86171  Szerző: csokie
 
Durván elütnek a stílusok és a hangulatú dalok egymástól ennek ellenére piacvezető a régiójában. De inkább azért, mert a vételkörzetében mindent leinformálnak a hallgatóknak. Mondom MINDENT. És ez pozitív számomra.