RADIOSITE Fórum

  • Érd FM - Érd - 101.3 MHz

 #128632  Szerző: Zorro90
 
oldman írta:Gárdos Atti és Dósa Marian
Ők átmentek az Érd FM-hez? Akkor innentől a környéken járva max. Lakihegyet hallgatok! :wailing:
 #128629  Szerző: kukac
 
De ha te cukrasz, vagy asztalos lennel, akkor ez gyerekjatek lenne, nem?! Akkor pedig mirol beszelunk?!...
 #128617  Szerző: markfelt
 
kukac írta:Meddig tart egy loket beallitas? Kb. 15mp?!...
már akinek. én mondjuk nem tudnék fél óra alatt összedobni egy dobostortát, vagy összebarkácsolni egy gardróbot.
 #128600  Szerző: zenefalo
 
Most már van adás online,de borzasztóan torzít,túl van lökve,biztos beállítás alatt van.
 #128599  Szerző: markfelt
 
frekivadasz írta:
pébégáz írta:...hiszen egy érdi helyi adóról van szó.
Ami még Székesfehérváron is szól kocsiban :)
kocsiban nekem pesten is. csak annyi a mondanivalóm, hogy nem fair számonkérni, hogy miért lett csököttebb a vételkörzete, érden jó és pont.
 #128598  Szerző: frekivadasz
 
pébégáz írta:...hiszen egy érdi helyi adóról van szó.
Ami még Székesfehérváron is szól kocsiban :)
 #128594  Szerző: pébégáz
 
Itt, Nagytétényben is gyengébben jön, mint a Rádió 6. Valószínűleg tényleg irányított lehet az adás. Észak felé nem nagyon szól el, persze tudom, hogy nem is kell, hiszen egy érdi helyi adóról van szó.
 #128587  Szerző: zenefalo
 
A stream működik,de csak csendet sugároz :X.:
 #128578  Szerző: oldman
 
Már szól a stream!
Mondjuk a teljes adás recseg , ropog. Mintha átmásolták volna a Rádió 6 zenéit. Nincs egy olyan vezető szlogen , ami mindegyik szignálban és a megszólalásokban megjelenne. A megszólalások erőtlenek. Érdekes akar lenni, de inkább csak unalmas.
Pedig ennél a rádiónál olyanok dolgoznak, akik már láttak rádiót belülről. Gárdos Atti és Dósa Marian pont azok, akik a Rádió 6-nál nem ezt látták.
Lehet még csak az elején vagyunk.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15