RADIOSITE Fórum

  • Érd FM - Érd - 101.3 MHz

 #128647  Szerző: markfelt
 
kukac írta:Erdekes, pedig mintha en is epp arra celoztam volna hogy egy hozzaertonek ez nem lehet problema...
akkor már ketten céloztunk ugyanarra, részben más megközelítéssel. hihetetlen.
 #128646  Szerző: kukac
 
Erdekes, pedig mintha en is epp arra celoztam volna hogy egy hozzaertonek ez nem lehet problema...
 #128644  Szerző: markfelt
 
kukac írta:@admin: "arról, hogy ha valaki nem tudja normálisan
beállítani a technikát egy rádióban, az ne
legyen műszaki felelős."
Hat... Tulkeppen meg mindig nem vagyok benne biztos hogy mi most akkor egy dologrol beszulnk, vagy sem... :)
én a kezdetek óta tudom, hogy nem. de ezzel szerintem semmi baj nincs.
 #128642  Szerző: kukac
 
Az olyan lehet mint egy videki utazocirkusz, ahol a jegyszedo a bohoc, az allatidomar es a tuznyelo is egy szemelyben?
 #128640  Szerző: Milán
 
Aki ezt beállította az-az ÉrdTV "műszaki vezető – operatőr – vágója" ... Holnap adok nekik hangzást... :)
 #128639  Szerző: kukac
 
@admin: "arról, hogy ha valaki nem tudja normálisan
beállítani a technikát egy rádióban, az ne
legyen műszaki felelős."
Hat... Tulkeppen meg mindig nem vagyok benne biztos hogy mi most akkor egy dologrol beszulnk, vagy sem... :)
 #128636  Szerző: LuciFerko
 
adminisztrator írta:
kukac írta:De ha te cukrasz, vagy asztalos lennel, akkor ez gyerekjatek lenne, nem?! Akkor pedig mirol beszelunk?!...
arról, hogy ha valaki nem tudja normálisan beállítani a technikát egy rádióban, az ne legyen műszaki felelős.
Ennyi.
 #128635  Szerző: markfelt
 
kukac írta:De ha te cukrasz, vagy asztalos lennel, akkor ez gyerekjatek lenne, nem?! Akkor pedig mirol beszelunk?!...
arról, hogy ha valaki nem tudja normálisan beállítani a technikát egy rádióban, az ne legyen műszaki felelős.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15