RADIOSITE Fórum

  • Érd FM - Érd - 101.3 MHz

 #128512  Szerző: Dawe1797
 
Itt Dél-Pesten sokkal gyengébb, mint a Rádió 6 volt. Ez utóbbi tisztán jött RDS-sel, az Érd FM viszont kicsit recseg, és RDS-t nem tudok lehozni.
 #128509  Szerző: Zorro90
 
Ma voltam Bp.-en, hazafelé a buszon 16:15 körül Áporka környékén fogtam be először az adást. Sokkal rosszabbul jött arra is, mint anno az R6, a zenéikkel viszont nagyon meg voltam elégedve, és az állomáshang Vass Gábor maradt!
 #128489  Szerző: mlaszlo
 
Valóban kisebb lett a vételkörzet, Törökbálinton a Rádió6 sem jött tisztán, de az Érd FM már alig fogható. A főváros felé néhány km után már szinte el is tűnik. Nem tudom a pályázatban mi lett meghatározva, de most úgy tűnik kizárólag Érd és a környező települések (Diósd, Százhalombatta, Sóskút) lefedése volt a cél. A polgármester a köszöntőjében említette még Törökbálintot is, de ott már hallgathatatlan.
 #128488  Szerző: zenefalo
 
Online streamlinket sehol nem találok,egyáltalán van ilyen lehetőség valahol? Weboldal sincs,az erdfm.hu átírányít az érdmédiacentrum weboldalra!
 #128483  Szerző: zenefalo
 
Nekem sem jön semmi,hozzáteszem vételkörzeten kívül tartózkodom. Egy éteri adóval ismét kevesebb :(
 #128459  Szerző: dkemeny77
 
frekivadasz írta:Megy most az adó? Valami harmatgyengén próbálkozik, de azonosíthatatlan, lehet más is. A R6-ot sztereo határon tudtam venni, tökéletes érthetőséggel.
Nekem semmi...
R6 sztereoban jött RDS-el...
 #128457  Szerző: frekivadasz
 
Megy most az adó? Valami harmatgyengén próbálkozik, de azonosíthatatlan, lehet más is. A R6-ot sztereo határon tudtam venni, tökéletes érthetőséggel.
 #128435  Szerző: mlaszlo
 
Bekapcsolták az adót, egyelőre csak csend van rajta, de RDS már van. Lehet próbálkozni, mennyit változott a lefedettség a Rádió6-hoz képest.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15