RADIOSITE Fórum

  • Forrás Rádió - Tatabánya, Komárom, Esztergom

 #100089  Szerző: Ivoa
 
831/2012. A Tatabánya 97,8 MHz helyi rádiós médiaszolgáltatási lehetőség hasznosítására a
Médiatanács által 2011. szeptember 29-én közzétett pályázati felhívással megindított pályázati
eljárásban nyertes Turul Média Kft-vel történő hatósági szerződés megkötése

Újabb hét év. :)
 #99614  Szerző: mihalylovics
 
Éppen Tatán vagyok, a Forrás rádiót hallgatom, nekem tetszik. Nosztalgikus. Az új számokat, ha nem nézzük, olyan picit, mintha a 10-12 évvel ezelőtti Juventust hallgatnám. Vissza hozza a régi időket :) Ha ilyen lenne az előbb említett pesti adó, jó lenne, mert van benne új is, és megtartaná a fénykorából ismert formáját.
 #86368  Szerző: mimi
 
szj202 írta:Megszeretném kérdezni hogy a forrás rádió régebbi müsorait hol lehetne vissza hallgatni? 2011-valentin napi kivánság müsor. Köszönettel. Nagyon fontos lenne.
http://forrasradio.hu/ Nekik írj.
 #86367  Szerző: szj202
 
Megszeretném kérdezni hogy a forrás rádió régebbi müsorait hol lehetne vissza hallgatni? 2011-valentin napi kivánság müsor. Köszönettel. Nagyon fontos lenne.
 #85119  Szerző: Zsolt
 
Lehet, hogy a Face-nek kellett.
 #85109  Szerző: csokie
 
LuciFerko írta:
csokie írta:Ez egy jó kérdés, de szerintem nem, mert csak a mikrohullámú adót és vevőt vitték el, ha jól tudom. Lényeg a lényeg, hogy akik ellopták, azok pontosan tudták, hogy kinek a mijét lopták el. Ez szinte 100%. Csak nincs valami haragosuk esetleg?
Jah, olyan kis méretű eszközök, hogy a méhtelepre vinni meg sem érné.
Gondolom hogy "újrafelhasználásra" vitték el. :)
 #85108  Szerző: LuciFerko
 
csokie írta:Ez egy jó kérdés, de szerintem nem, mert csak a mikrohullámú adót és vevőt vitték el, ha jól tudom. Lényeg a lényeg, hogy akik ellopták, azok pontosan tudták, hogy kinek a mijét lopták el. Ez szinte 100%. Csak nincs valami haragosuk esetleg?
Jah, olyan kis méretű eszközök, hogy a méhtelepre vinni meg sem érné.
 #85106  Szerző: csokie
 
Ez egy jó kérdés, de szerintem nem, mert csak a mikrohullámú adót és vevőt vitték el, ha jól tudom. Lényeg a lényeg, hogy akik ellopták, azok pontosan tudták, hogy kinek a mijét lopták el. Ez szinte 100%. Csak nincs valami haragosuk esetleg?
 #85073  Szerző: LuciFerko
 
nem égetett annyi power?