RADIOSITE Fórum

• Forrás Rádió - Tatabánya, Komárom, Esztergom

#49901  Szerző: benjamin
 2010.07.12. 13:43
A forrás rádiót kevesen hallgatják?Miért nem csinálnak hallgatottsági mérést?Online hallagatom olyan jó rádió mintha egy országost hallgatnék.
 #25641  Szerző: Pasa
 2009.08.29. 16:44
mgabor írta:Nagy Feró egyébként már rég semleges
Hááát... Én inkább "mérsékeltnek" nevezném.
 #25618  Szerző: LuciFerko
 2009.08.29. 10:50
mr2 és pannon rádió keverék? :shock:
 #25525  Szerző: Pasa
 2009.08.27. 19:49
nyikolaj írta:A Turul,a logoban a piros-fehér-zöld,NagyFeró
A turul részben Tatabánya jelképe (meg persze a mi szent madarunk is), szobra van ott a hegyen évtizedek óta. A piros-fehér-zöld a magyar trikolor, Tatabánya is ebben az országban fekszik. Nagy Feró pedig - Nagy Feró... Bármibe bármi belelátható, de amúgy engem sem zavar, ha ez egy jobbos rádió (sajnos nem fogom).
 #25524  Szerző: Galaxy
 2009.08.27. 19:40
nyikolaj írta:Tényleg nem akarok semmiféle politikai nézetet belekavarni,de nekem ez a Forrás rádió mint ha egy picit az egyik oldal felé húzna.
A Turul,a logoban a piros-fehér-zöld,NagyFeró...Szerintem ez nem véletlen. :oops:
A zenéket még nem hallgattam.
nyilván nem véletlen, de ha van a szegfűnek meg a narancsnak rádiója meg tv-je is, akkor legyen egy ilyen is. nekem nincs semmi gondom vele...
 #25512  Szerző: nyikolaj
 2009.08.27. 18:14
Tényleg nem akarok semmiféle politikai nézetet belekavarni,de nekem ez a Forrás rádió mint ha egy picit az egyik oldal felé húzna.
A Turul,a logoban a piros-fehér-zöld,NagyFeró...Szerintem ez nem véletlen. :oops:
A zenéket még nem hallgattam.
 #25211  Szerző: Galaxy
 2009.08.25. 10:21
hdshouter írta:
Attis írta:
Az egész napos, ingyenes szórakoztató műsor fő attrakciója Nagy Feró és a Beatrice koncertje lesz. Érdekesség, hogy az énekes hétfőnként saját műsorral is jelentkezik majd a Forrás Rádióban.
:vomit: :vomit: :wailing:
"A tulajdonosok és a magunk elvárásai alapján egy olyan, polgári értékeket sugárzó és közvetítő rádiócsatornát kívánunk kialakítani, amely megtartva korábbi hallgatóit a jövőben tovább bővíti bázisát - mondta el Schulmann Péter, a cég Rádió Direction Szolgáltató Kft. ügyvezető igazgatója.
What's the problem ezzel? :oops:
szerintem a beatrice és a nagy feró volt, amitől kidobta a taccsot. ha pusztán a zenei részét nézzük, akkor én is kidobom tőle a taccsot,de ez magánvélemény csak...
 #24010  Szerző: hdshouter
 2009.08.15. 12:08
Attis írta:
Az egész napos, ingyenes szórakoztató műsor fő attrakciója Nagy Feró és a Beatrice koncertje lesz. Érdekesség, hogy az énekes hétfőnként saját műsorral is jelentkezik majd a Forrás Rádióban.
"A tulajdonosok és a magunk elvárásai alapján egy olyan, polgári értékeket sugárzó és közvetítő rádiócsatornát kívánunk kialakítani, amely megtartva korábbi hallgatóit a jövőben tovább bővíti bázisát - mondta el Schulmann Péter, a cég Rádió Direction Szolgáltató Kft. ügyvezető igazgatója.
What's the problem ezzel? :oops:
 #23990  Szerző: Attis
 2009.08.14. 21:34

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.